Tyler Blackburn

Tyler Blackburn

Celé jméno: Tyler Jordon Blackburn
Místo narození: Burbank, Kalifornie, USA
Známé projekty: Pretty Little Liars; Ravenswood; Roswell, New Mexico

Datum narození: 12.10.1986 (36 let)

Tyler Blackburn je americký herec, model a zpěvák, který se narodil roku 1986 v Burbanku. Má celkem tři bratry a jednu sestru. Když se zaměříme na jeho původ, tak má předky z Anglie, Walesu, Švédska a České republiky. Kromě toho má čerokijské předky, kteří se na jeho vzhledu podepsali nejvíce.

Po vystudování střední školy se roku 2006 zaměřil na hereckou kariéru. První větší roli získal roku 2010 v seriálu Days of Our Lives, kde si zahrál Iana. Po hlavní roli v nepříliš známém seriálu Wendy se roku 2011 objevil v seriálu Pretty Little Liars, kde vydržel až do roku 2017.

Pretty Little Liars si zahrál Caleba Riverse, kterému se roku 2013 podařilo získat vlastní spin-off jménem Ravenswood. Blackburn v něm sice hrál hlavní roli, ale seriál byl po deseti dílech zrušen, a proto se herec mohl opět objevovat Pretty Little Liars. Poté se například objevil v seriálu Roswell, New Mexico, kde si zahrál Alexe Manese.

Jak již bylo zmíněno výše, kromě herectví se nejčastěji věnuje zpěvu. Na svém kontě má již několik vlastní písniček a hudebních klipů. Aktuálně žije v Los Angeles, rád bývá v přítomnosti žen a dle svých slov netráví moc času na internetu.

Foto CC BY-SA 2.0 Renan Katayama, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Roswell, New Mexico Alex Manes 2019 2022 4
Ravenswood Caleb Rivers 2013 2014 1
Pretty Little Liars Caleb Rivers 2011 2017 7

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů