Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Caleb Rivers

Caleb Rivers

Caleb Rivers

Počítačový expert, který pomáhá lhářkám v boji proti -A. Později se dá dohromady s Hannou.

Sezóny 7
2011 - 2017

Caleb je na začátku ten „špatný kluk“, co obchoduje s telefony a nikdo ho nezná. Pořádně se neví jak se tam objevil, postupně zjišťujeme jeho minulost, špatný vztah s pěstounskými rodiči apod. Přebývá ve škole, protože nemá kde bydlet, a tak mu Hanna nabídne, aby bydlel u ní. Přes počáteční nesympatie se po nějaké době dají dohromady.

Caleb dívkám pomáhá řešit různé věci s „-A“, nabourává se do počítačů, telefonů apod. Chce mít o všem přehled, i když si Hanna nepřeje, aby do toho byl zatažený, a tak informace od ostatních získává tajně.


Hannina matka nemá Caleba ze začátku ráda, když zjistí, že u nich tajně bydlí, vyhodí ho. Pak ale pozná, jaký je, oblíbí si ho a dokonce mu dovolí u nich znovu bydlet.


Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Caleba mám naozaj rada, je to milá a sympatická postava a k Hanne sa mi perfektne hodí.

6.6.2021 | 16:52:48
Jiri007

Caleb byl docela můj oblíbenec v prvních řadach ale po tom co se vratil z Ravenswoodu, se mi už vubec nezamlouval, a ještě k tomu když začal chodit se Spencer a přitom chtěl ještě Hannu, po Hannině unosu šel zpět za Spencer a jakmile se s ním rozešla, tak už chtěl Hannu.

13.6.2018 | 11:15:42
nafta1

Caleb byl stejně nejlepší úplně v těch prvních seriích..Takovej ten novej, špatnej kluk…Cca od 5 serie mi přišel dost nevýraznej a o ničem, což trochu zamrzelo…

30.6.2017 | 0:20:23
Car

souhlasim s komentem pode mnou, je to naprost trefne, driv muj nejoblibenejsi ship a postavy ale ted? des bes, tady snizim hodnoceni asi jeste vice nez Hanne, Caleb posledni dve serie taky absolutne postava o nicem a ten romanek se Spencer plus to co proste predvadel fakt ne, nechapu jak jednu chvili muze tvrdit ze miluje nekoho jineho a pak se vyspat zase s nekym jinym, takhle teda opravdu ne, bohuzel vubec jeden z nejhorsich vyvoju postavy v celem serialu a mozna i ze vsech co jsem videla

28.6.2017 | 23:29:59
Jupijow

Víte, co má Caleb společného s Hannou? Vyhrávají na celé čáře soutěž o to, jak udělat z nejoblíbenějí postavy the most hated.

24.6.2017 | 13:39:12
Iknow

jedine čo je na nom dobre je ze Tayler je príťažlivý chlap… :) inak čo sa tyka Caleba ako postavy je to hrozna nuda… hlavne teraz uplne trapak ktorý asi sám netuší čo chce… proste nebaví ma ako k tomu Spaleb a Haleb fiasku netreba nič povedat… :D lebo tieto jeho pletky sa pochovali samé… inak ako postavu ho berem okej sučasť príbehu inak nič viac :)

18.6.2017 | 16:00:58
Tally23

Byl moje nejoblíbenější postava ♥♥. Ale od té doby co se vrátil z Ravenswoodu tak je hrozně protivnej..Neví co chce. Řve Spencer u dveří jak ji chce zpátky jak mu chybí atd..A za 2 dny si utiká za Hannou. Nejvíc mě na něm štve,že o té Spencer neřekl ani,že je konec..Potom všichní sedí v obýváku a on se s Hannou chytí za ruku. Panebože chudák Spencer fakt :( Byla jsem fakt velkej fanoušek Spaleb a to co udělali..Ach jo :(

26.5.2017 | 12:17:24
stasiowskatina3

Caleb..Moje nejoblíbenější postava :D panebože jak já Caleba mailuji :) na začátku to byl takový rošťák a moc se mi líbilo jak se s Hannou provokovali :D Byl mi neskutečně přitažlivý a to je i do teď :) Když odjel do Ravenswoodu, težce jsem to nesla.. A když se po tom vrátil byla jsem úplně nadšená. :D s Hannou se mi k sobě neskutečně hodí a jsou dokonalý.:) Miluji ho. Hned po Hanně druhá nejoblíbenější postava :) :3

19.5.2017 | 20:22:15
KaraSnowAllen

Co se vrátil z Ravenswoodu, tak je čím dál otravnější. Pak se sám degradoval tím, že začal chodit Spencer, spal s ní, pak si šel líbat Hannu, jakmile se Hanna vrátila, tak běžel brečet za Spencer, že nechce, aby to mezi nimi skončilo a jakmile se s ním Spencer rozešla, tak brousí Hannu u krbu, jakoby nic. Kopanec do zadku a forever alone, to by si zasloužil.

24.2.2017 | 14:26:08
Paní Deppová

Já Caleba miluju! Rozhodně nejlepší mužská postava!

2.1.2017 | 21:43:55
1

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Partneři

Pretty Little Liars