Pretty Little Liars (Prolhané krásky) S05E12: Taking This One to the Grave

S05E12: Taking This One to the Grave

S05E12: Taking This One to the Grave

Dívky se cítí ohroženy Alison a -A, a tak požádají o pomoc poslední osobu, o které si myslí, že by jim mohla nějak pomoci. Po tom, co Alison jde na policii vypovědět svou verzi pravdy, Lhářky jsou chyceny v pasti. Zoufale se snaží se z této špatné situace dostat. Jelikož už nemají co ztratit, vloží svou důvěru poslednímu možnému člověku, který by je mohl zachránit. Mezitím si Ali buduje svou vlastní armádu.

cz sk
26.8.2014
2 290 000
43 minut

Režie: Ron Lagomarsino
Scénář: I. Marlene King

Sneak peek [1] – Emily zaměstnává Ali
Sneak peek [2] – výprava do Radley
Sneak peek [3] – Ali u výslechu (detektor lži)
Rekapitulace epizody

Trailer k dvanácté epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tercii

Se slzou v oku vzpomínám na dny, kdy byly mid-season summer finale epizody ještě dobré a napínavé.

15.8.2015 | 14:04:13
SaDiablo

Tenhle díl mě vytočil, už mi to přijde moc přitažený. Ne že by mi na Moně nějak záleželo, ale tohle jenom podtrhlo zatknutí Spencer a to, jaký udělali z policajtů kokoty. Holbrooka jsem jako jedinýho považovala za docela schopnýho. Asi ne. A podle délky vlasů vrahem nebyla Alison, i když spolupachatelem určitě ano.

9.9.2014 | 1:54:06
Lens

:(

31.8.2014 | 16:49:51
Holka

Po tomhle díle mám Alison ještě radši a ať Mona klidně zhnije v pekle, terorizovat lidi se nemá. (A je mi úplně jedno, že se za to potom omlouvala, ale já bych ji nevěřila ani nos mezi očima, kdyby mě vydírala. ) Toť jest názor můj. :)

31.8.2014 | 10:47:52
cupasim

Já si myslím dokonce jsem to někde četla, ale už nevím kde, že Monu zabila CeCe

28.8.2014 | 21:51:22
SupernaturalAwkwardPLL

Poor Mona :(

28.8.2014 | 20:31:16
Lacerta

Konečně po čase díl, který mě nadchnul. :)

28.8.2014 | 15:34:34
Petrus4

Rozhodně jeden z nejlepších dílů PLL!

28.8.2014 | 15:02:49
JeremyFall

Nejlepsi letni finale v historii PLL a zaroven jeden z nejlepsich dilu vubec. A i presto, ze mi vadi, jak je serial natahovan, tak tematika team Alison vs. team Liars se mi hodne libi. Jako kdyby predchozi 4 serie, kdy jsme nevedeli, co s Alison je byly pouhou predehrou pro valku mezi Ali a jejimi kdysi oddanymi kamaradkami. Bravo! A co se tyce Mony? Jeji smrt me nastvala, byla nejlepsi postavou cleho serialu a clovek nikdy nevedel, co od ni ma cekat. A vzdy se mi libilo, kdyz se nejak spojila s lharkami. Ale neverim, ze ji zabila Ali. Mozna takova CeCe aleAli rozhodne ne. A celkove ta teorie, ze Ali je -A mi prijde takova.. je to moc ocividne a spis je to snaha nas sokovat, stejne jsko tomu bylo s Tobym nebo Ezrou nebo CeCe. Ali je psychopat a hraje si svou vlastni uchylnou ru, ale Big A je nekdo jiny, nekdo kdo ma Ali pod palcem.

28.8.2014 | 14:38:48
zlatodeni

Upřímně. Tahle epizoda mě držela celou dobu v napětí, přemýšlení v ději na před, dojetí. Chvilka na odlehčení při zdobení Emilyina domu to příjemně vyvážila.
Monu jsem si oblíbila už v prvních dílech, ale časem jsem si o ní udělala horší obrázek a nakonec jsem ji přestala skoro úplně vnímat, i když jsem si podvědomě byla jistá, že všemi těmi promyšlenými operacemi dělá něco užitečného a dobrého. Byla pro mě většinu seriálu záporák. Pro ty já mám prostě slabost, myslím si, že i když je vnímáme jako špatné osoby, vetšinou jsou jenom nepochopení a myslí to vlastně dobře nebo chrání sami sebe a své okolí.
Při první scéně, kde se objevily holky před modrým domem jsem si vůbec nebyla jistá, čí že dům to vlastně je. Ale už jenom ten záběr ve mě vyvolal pocity smutku. Ke konci dílu, když jsem si uvědomila, čí dům to byl, začala jsem brečet. Poprvé za celý seriál. Tvůrci byli opravdu chytří, když i přes očividnost toho, že Alison je -A neukázali tvář -A. Jsem zvědavá jak se příběh vyvine dál.

Mona si to prostě nezasloužila, ale to je život, to je hra -A, to je PLL. A právě proto by si podle mě zasloužila tahle epizoda být alespoň v první trojce seriálu.

PS: Stále nevěřím tomu, že je to Alison. Naservírované na zlatém podnosu, stejně tak jako to bylo s Ezrou.

27.8.2014 | 23:49:20

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Partneři

Pretty Little Liars