Virginia Gardner

Virginia Gardner

Celé jméno: Virginia Elizabeth Gardner
Místo narození: Sacramento, Kalifornie, USA
Známé projekty: Runaways, Halloween

Datum narození: 18.4.1995 (29 let)

Virginia Gardner je americká herečka, která se narodila roku 1995 v Kalifornii. Je dcerou Chucka a Sarah Gardnerových, vzdělávala se na Sacramento Country Day School a už na škole se věnovala herectví, když hrála v různých divadelních hrách.

V roce 2011 se přestěhovala do Los Angeles, kde rozjela svou hereckou kariéru. Původně tu bydlela se svou matkou, ale jakmile začala slavit úspěch, tak se přestěhovala do svého vlastního bytu. První velkou roli získala v seriálu The Goldbergs, kde v letech 2013–2014 ztvárnila Lexy Bloom.

Během nadcházejících let získávala především role v různých seriálech. Objevila se například v Secrets & Lies či Zoo. Kromě toho měla i několik velkých filmových rolích, zmiňme například snímky Projekt minulost, Starfish, Halloween či Monster Party.

Její jednoznačně největší rolí je postava Karoliny Dean, kterou si v letech 2017–2019 zahrála v komiksovém seriálu Runaways. Její postava tu patřila mezi hlavní, přičemž většina příběhu se točila právě kolem ní.

Herečka se kromě herectví věnuje i modelingu a prohlašuje o sobě, že je feministka. Dále ovládá i bojová umění. Jednu dobu vystupovala pod jménem Ginny Gardner.

Foto CC BY 2.0 Super Festivals, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Runaways Karolina Dean 2017 2019 3

Filtr seriálů