Runaways
83/100 - 70×

Runaways

Ve světě, kdy může být hrdinou úplně každý, se dává dohromady skupina dětí se zvláštními schopnostmi, jejichž rodiče nejsou tak dobrými lidmi, jak se může zdát. Mají děti vůbec nějakou šanci prosadit se ve světě dospělých hrdinů a zastavit své zlé rodiče, nebo je čeká porážka a zatracení?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Hulu | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Rhenzy Feliz (Alex Wilder), Lyrica Okano (Nico Minoru), Virginia Gardner (Karolina Dean), Ariela Barer (Gert Yorkes), Gregg Sulkin (Chase Stein), Allegra Acosta (Molly Hernandez), Annie Wersching (Leslie Dean), Brigid Brannagh (Stacey Yorkes), Kevin Weisman (Dale Yorkes), Ever Carradine (Janet Stein), Ryan Sands (Geoffrey Wilder), James Marsters (Victor Stein), Brittany Ishibashi (Tina Minoru), Angel Parker (Catherine Wilder), James Yaegashi (Robert Minoru)

Karolina Dean

Karolina Dean

Dívka, jejíž výchova byla silně ovlivněna náboženstvím. Ovládá mimozemské schopnosti.

Sezóny 3
2017 - 2019

Karolina Dean se snažila vést co nejlepší život, aby na ni byli pyšní jak její rodiče, tak i celá církev. Pravda ji však přinutí se přidat na stranu přátel z dětství, pro které je velmi cenná – díky svým mimozemským kořenům dokáže létat a střílet paprsky světla.

(Karolina měla velké pojítko na ústředního padoucha seriálu. Foto: Hulu)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Z děcek mě občas nejvíc štvala, ale když je tak hezká… tak za 4*

webmaster
2.10.2020 | 13:11:40

Filtr seriálů