Hinterland (Temný Wales)
100/100 - 1×

Hinterland(Temný Wales)

Tom Mathias přijde do Aberystwythu, aby opustil svůj londýnský život. Je to skvělý, ale utrápený muž. Navzdory svým chybám je to skvělý detektiv, který ví, že vyřešení případu záleží především na úhlu pohledu.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | S4C | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S03E07: Episode 4 (1)

S03E07: Episode 4 (1)

Minulost se vrací k pronásledování DCI Mathiase, když vyšetřuje smrt Catrina Johna, odsouzeného vraha a bývalého obyvatele dětského domova Pontarfynach.

cz sk
11.12.2016
50 minut

Když Mathias a Mared vyšetřují Catrinovu smrt, začínají mít podezření, že by to mohlo souviset se smrtí bývalého policisty Iwana Thomase. Nezávislý vyšetřovatel John Powell je však na vrcholu vládnutí Iwanovy smrti jako sebevraždy – mohlo by to změnit věci?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama