Into the Dark
74/100 - 21×

Into the Dark

Into the Dark je hororový seriál, který je zamýšlen jako antologie, kdy každá epizoda bude mít samostatný uzavřený příběh. Všechny epizody jsou inspirované nějakým americkým svátkem. Za seriálem stojí tvůrce Jason Blum, který se podílel na hororech Uteč, Očista či Paranormal Activity.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 90 minut
žánr
Drama, Hororový, Thriller

S02E03: A Nasty Piece of Work

S02E03: A Nasty Piece of Work

Zaměstnanec velké úspěšné firmy není spokojen s chováním svého nadřízeného. Ten mu totiž za celá léta usilovné práce nenabídl lepší pozici nebo jej podhodnocuje za navíc odvedenou práci. Šéf své srdce obměkčí. Rozhodne se rozdat vánoční bonusy, a proto pozve své zaměstnance na vánoční večeři. Pokud si mladý muž bude chtít během slavnostní večeře přilepšit, bude muset v sobě probudit monstrum.

cz sk
6.12.2019
1 hodina 29 minut

Režie: Charles Hood
Scénář: Paul Soter

Foto: Hulu

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
infosh

Dněšní doba jak vyšitá…

11.4.2021 | 15:12:55
captain

Lepší, dokonce místy poučné, někdy prostě něco, ať už je to cokoliv, nestojí prostě zato! Ps. Děvčicu z dlouhými vlasy samozřejmě známe jako jednu z drsňaček Westworldu!

15.3.2020 | 22:12:19

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama