James May's Toy Stories (Hračky Jamese Maye)
100/100 - 2×

James May's Toy Stories(Hračky Jamese Maye)

Postaví skutečně obytný dům z lega, vymodeluje zahradu z plastelíny nebo uspořádá několikakilometrový závod vláčkových modelů. Seriál hračky Jamese Maye ukazuje, co se stane, když dospělému hračičkovi dáte do rukou dětské hračky.

VB | 2009 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut

S01E06: Hornby

S01E06: Hornby

James May pokračuje ve své snaze ukázat, co je možné se staromódními hračkami tím, že je používá v měřítku, které ještě nikdy nebylo vidět.

cz sk
25.12.2009
1 hodina

Tentokrát se pokouší postavit nejdelší modelovou železniční trať – neuvěřitelných deset kilometrů. Postavil ji v Devonu, propojil dvě města, Barnstaple a Bideford, která naposledy měla před čtyřiceti lety vlakovou dopravu. Ti, kdo se ukáže, pomáhají, ale jak se bude Jamesův dětský model vypořádat v lijáku s listy na linka a každý kousek bláta ve způsobu, jak se zvětšená velikost balvanu? Jeho starý přítel a nadšenec železnice Oz Clarke se otočí, aby mu podal ruku, ale příroda a šance vypadají, že jsou proti malichernému malému motoru v tom, co je pravděpodobně Jamesův nejambiciózněj­ší nápad.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama