La Casa de Papel (Papírový dům)
94/100 - 295×

La Casa de Papel(Papírový dům)(Money Heist)

Partička podivných zlodějů se rozhodne spáchat nejdokonalejší loupež v historii Španělska. Napadnou tedy Státní tiskárnu cenin, ze které si chtějí odnést 2,4 miliard euro.

Španělsko | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Antena 3, Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Paco Tous (Moskva), Esther Acebo (Mónica Gaztambide), Enrique Arce (Arturo Román), Darko Perić (Helsinky), Hovik Keuchkerian (Bogota), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Alicia Sierra), José Manuel Poga (Gandía)

Netflix objednává spin-off k La Casa de Papel

Netflix objednává spin-off k La Casa de Papel

S končícím hitem příběh dozajista nekončí. Netflix se rozhodl objednat na rok 2023 spin-off, který nese název Berlin. Že se v tomto seriálu budeme věnovat především postavě Berlína je víceméně jasné.

22 4
2.12.2021

Do světa La Casa de Papel se ještě vrátíme. Jedna z nejpopulárnějších postav dostane v svůj vlastní seriál. Seriál Berlin by se měl vysílat v roce 2023 a zaměřit by se měl právě na Berlina.

Berlín dostane svůj vlastní seriál.

Tvůrci se nechali již několikrát slyšet, že kdyby věděli, že nepůjde jen o minisérii, tak by tuto postavu nikdy nezabili tak brzy. Nakonec se rozhodli Berlína vracet zpět do děje skrze flashbacky, ale například v první polovině páté řady jsou tyto Berlínovy návraty dost nelogické a rušící. Závěrečných pět epizod nás tedy mohou mile překvapit a vysvětlit proč se tvůrci tolik věnují Berlínovi.

Moc dobře víme, že s Berlínovou minulostí je spjato několik postav, které známe z aktuálních epizod. Ve spin-offu bychom se tak mohli vidět například s Palermem nebo s Marseille.

Je podle vás objednání seriálu s Berlínem krok správným směrem?

Foto: Netflix

Diskuze /5

BrianGee

Spíš prequel, ne?))

#3 1Bobesh1
redaktor
2.12.2021 | 21:35:40
elpapirus

Nene. Na konci poslední série se ukáže, že celou akci neřídí profesor, ale Berlin, jehož údajná smrt byla zástěrkou, aby veškerá akce mohla proběhnout dle plánu. :)

2.12.2021 | 22:02:03
1Bobesh1

#1 BrianGee: Tak spin-off může být prequel i sequel :)

admin
2.12.2021 | 22:20:38
BrianGee

Aha…myslel jsem, že je mezi tím rozdíl…už jsem si doplnil znalosti :D

redaktor
3.12.2021 | 21:14:27
Cihi

Spatnej krok, az na linku se svym synem byly jeho flashbacky v poslednich seriich hodne rusivym elementem.

Ve flashbackach byl charakterove jinej Berlin (dokonce temer homosexual) nez v prvnich dvou seriich a predpokladam, ze takovej bude i ve spin-offu.

Divat se nebudu.

8.12.2021 | 5:49:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama