La Casa de Papel (Papírový dům)
94/100 - 295×

La Casa de Papel(Papírový dům)(Money Heist)

Partička podivných zlodějů se rozhodne spáchat nejdokonalejší loupež v historii Španělska. Napadnou tedy Státní tiskárnu cenin, ze které si chtějí odnést 2,4 miliard euro.

Španělsko | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Antena 3, Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Paco Tous (Moskva), Esther Acebo (Mónica Gaztambide), Enrique Arce (Arturo Román), Darko Perić (Helsinky), Hovik Keuchkerian (Bogota), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Alicia Sierra), José Manuel Poga (Gandía)

Netflix zveřejnil názvy posledních epizod

Netflix zveřejnil názvy posledních epizod

Poslední epizody nás čekají již v pátek, pojďme si říct, jak se budou jednotlivé epizody jmenovat a co bychom v nich mohli čekat. Článek může obsahovat spoilery.

6 0
30.11.2021

Netflix již tradičně dopředu prozradil názvy jednotlivých epizod, kterých se dočkáme 3. prosince. Zbývá posledních pět dílů, a pak se La Casa de Papel odebere na odpočinek. Pojďme se podívat, jak se jednotlivé díly budou jmenovat:

6. epizoda: Exhaust Valves
7. epizoda: Illusioned Science
8. epizoda: The Elegance Theory
9. epizoda: What Is Talked About in Bed
10. epizoda: A Family Tradition

Společně s těmito názvy byly zveřejněny i promo obrázky k jednotlivým epizodám, které mohou být spoilerové.Na obrázku k šesté epizodě můžeme vidět Ria, jak drží RPG.
U obrázku k sedmé epizodě pak vidíme Palerma a Berlina, což naznačuje, že by mohlo jít o epizodu, která se bude věnovat minulosti.
Obrázek k osmé epizodě zachycuje naši oblíbenou partičku zlodějů, jak slaví dole v podzemí.
Na obrázku k deváté epizodě je pak vidět jen Profesor, což naznačuje, že se zaměříme především na profesora a Lisabon.
U obrázku na finálovou epizodu je vidět Tamayo a Denver u jednoho stolu.

Už na základě jednotlivých obrázků a názvů se dá říct, co čekat od jednotlivých epizod.
Hned na úvod bychom se mohli dočkat ukončení souboje zlodějů s elitním komandem, následně dojde k ukončení linky s Berlínem.

Osmá epizoda je pak trochu oříškem, kdy není zcela jasné, co by mohla radost zlodějů znamenat. Každopádně buď Profesor přijde s dalším plánem, nebo se zloději připraví na finální vřavu. Devátý díl naznačuje, že bychom se měli hodně věnovat Profesorovi a Lisabon, kdy právě smrt Lisabon je na v diskuzích hodně časté téma. Na druhou stranu může také napovídat, že Profesor může mít tajný plán, který nám v této epizodě prozradí.
U závěrečné epizody pak můžeme vidět vyjednávání Denvera s Tamayou, kdy jen těžko odhadovat, co tato scéna může znamenat.

Co od jednotlivých epizod očekáváte vy?

Zdroj: Antena 3, Netflix

Diskuze /1

SOADdave

Včera byla velká akce La Casa de Papel: El Legado, na které byli téměř všichni herci. Dočkali jsme se ujištění, že jihokorejská verze tohoto seriálu přijde už příští rok. Dále přišlo i na oznámení spin-offu s Berlinem. To dorazí v roce 2023. Na konci jsme se dočkali i cca 15 minut nových scén z 6 dílu.

1.12.2021 | 10:51:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama