La Casa de Papel (Papírový dům)
94/100 - 295×

La Casa de Papel(Papírový dům)(Money Heist)

Partička podivných zlodějů se rozhodne spáchat nejdokonalejší loupež v historii Španělska. Napadnou tedy Státní tiskárnu cenin, ze které si chtějí odnést 2,4 miliard euro.

Španělsko | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Antena 3, Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Paco Tous (Moskva), Esther Acebo (Mónica Gaztambide), Enrique Arce (Arturo Román), Darko Perić (Helsinky), Hovik Keuchkerian (Bogota), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Alicia Sierra), José Manuel Poga (Gandía)

Netflix zveřejnil popis k poslední sezóně La Casa de Papel

Netflix zveřejnil popis k poslední sezóně La Casa de Papel

Letos se dočkáme poslední série seriálu Money Heist, ve které se zloději budou muset vypořádat doposud s největší výzvou.

18 1
6.7.2021

Během předposlední série náš zlodějský tým rozjel další největší loupež v historii Španělska. Zatímco se během první loupeže vydali do Statní tiskárny cenin, tak ve druhé si dali laťku ještě o stupeň výš. Snaží se vykrást Španělskou národní banku. Ve finálové řadě uvidíme, jestli se jim to podaří.

Netflix nyní přišel s oficiálním popisem blížíce ho konce.

„Zloději jsou ve Španělské národní bance již přes víc jak sto hodin. Podařilo se jim osvobodit Lisabon, ale teď jsou před nimi ty nejtemnější časy. Jeden z nich byl zabit, Profesor byl zajat Sierrovou a poprvé nemají únikový plán. Když to vypadá, že už se nemůže nic pokazit, přijde tak silný nepřítel, se kterým se ještě nesetkali. Armáda. Konec největší loupeže se blíží a to, co začalo jako loupež, skončí jako válka.“

Tahle loupež by nemusela dopadnout dobře.

Španělsku již se zloději dojde trpělivost a vydají se do boje. Podaří se vůbec někomu uprchnout, nebo celá loupež skončí fiaskem a smrtí všech zúčastněných? Jaké jsou vaše odhad?

Foto: Netflix

Diskuze /4

zizik

Osobně bych jako „nejlepší“ konec uvítal, kdyby nakonec všichni „zařvali“ velkolepým stylem Berlín. Bohužel se ale obávám, že to nakonec dopadne telenovelově a ti „ve vztahu“ šťastně přežijí a zmizí „do západu slunce“… No uvidíme…

6.7.2021 | 21:46:46
hyena

Keďže toto je masovy seriál sledovaní nájme tínedžermi stavím sa že tvorcovia budú posrani a budú sa chcieť zavďačiť najväčšej mase takže to skončí nejakým trápnym happyendom.ale rád by som sa mýlil :D

7.7.2021 | 6:52:51
Cermb0

Já čekám, že třeba půlka postav zemře a druhá půlka se z toho vyseká… Možná umře i sám Profesor…

7.7.2021 | 15:58:16
Pilous

Snad posledni serie opodstatni existenci tech dvou minulych a nabidne aspon dustojny konec. Jestli to vysumi do prazdna anebo skonci predvidatelne/jako telenovela, budu za La Casa de Papel povazovat jenom puvodni dily a cele pokracovani uplne ignorovat/nikomu nedoporucovat.

7.7.2021 | 21:22:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama