La Casa de Papel (Papírový dům)
94/100 - 299×

La Casa de Papel(Papírový dům)(Money Heist)

Partička podivných zlodějů se rozhodne spáchat nejdokonalejší loupež v historii Španělska. Napadnou tedy Státní tiskárnu cenin, ze které si chtějí odnést 2,4 miliard euro.

Španělsko | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Antena 3, Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Paco Tous (Moskva), Esther Acebo (Mónica Gaztambide), Enrique Arce (Arturo Román), Darko Perić (Helsinky), Hovik Keuchkerian (Bogota), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Alicia Sierra), José Manuel Poga (Gandía)

Finálová řada začne v září

Finálová řada začne v září

Netflix zveřejnil první upoutávku na finálovou řadu a hned v ní prozradil, že závěrečná řada bude rozdělena na dvě části. Uvidíme obě poloviny ještě letos?

26 0
24.5.2021

Dle očekávání se poslední řady La Casa de Papel dočkáme ještě letos. Netflix dnes oznámil datum premiéry závěrečné řady krátkým videem, ve kterém vidíme, že naše parta se dočká konfrontace s armádou přímo uvnitř národní banky.

Závěrečná řada bude nakonec rozdělena na dvě stejně dlouhé části. Každá část bude mít pět epizod, celkově nás tedy čeká 10 epizod. Prvních pěti epizod se dočkáme 3. září, posledních pěti epizod pak 3. prosince. Konce seriálu se tedy dočkáme ještě letos.

Podaří se někomu přežít závěrečnou řadu?

Následující upoutávka láká na prvních pět epizod, které by měly být především ve znamení války mezi zloději a armádou. Posledních pět epizod se zaměřuje na emocionální situaci postav.

Jak hodnotíte krátkou upoutávku na poslední řadu?

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Janeqq

Tak tenhle trailer se neskutečně povedl. Jdou se počítat dny do kalendáře. :) Věřím, že se dočkáme skvělýho ukončení fenoménu.

25.5.2021 | 16:41:55
1Bobesh1

Doufám, že jich moc nepokosí. Minimálně jeden z party by mohl přežít.

admin
25.5.2021 | 21:16:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama