La Révolution (Francouzská revoluce)
78/100 - 8×

La Révolution(Francouzská revoluce)

V alternativní verzi Velké francouzské revoluce vynálezce gilotiny objeví nemoc, která nutí šlechtice vraždit obyčejné lidi.

Francie | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Mysteriózní, Thriller

S01E01: Chapitre un - Les origines

S01E01: Chapitre un - Les origines
cz sk
16.10.2020
45 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Arkaynne

Seriál nabral zajímavý zvrat, to vše na pozadí historických událostí. Za mě ovšem velmi milé překvapení, tenhle šálek kávy si nechám líbit. No a ten soundtrack… :*

24.10.2020 | 9:54:54
GoogleMaps

Kdybych to měl hodnotit jako historické drama tak dám 40%.. ale protože jsem něco málo před tím načetl o čem to tak má být tak jsem si řekl.. jooo to vůbec nesmím brát historicky.. prostě to je založeno na historických faktech.. nic okolo už s historií nemá nic společného a mě to vůbec nevadí.. začátek byl více než atraktivní a některé dialogy a scény byly hodně kvalitní.. já dávám 100 abych nalákal i jiné lidi na to aby se podívali.. třeba to není jejich šálek kávy ale já se rozhodně na další díly podívám..

20.10.2020 | 3:50:25
diastan

tak když nebudu hodnotit mysteriózní seriál jako historické drama, tak můžu dát s klidným srdcem 4*. Jedna nahoru za to předchozí hodnocení…

18.10.2020 | 8:32:04
Orchoose

Jak sis mohl po precteni popisu myslet ze to je Historicky serial. Ja fakt nechapu kde na tyhle sracky chodi. Pristi serial to bude o obcanske valce v U.S. ale jih budou zombici a sever jednorozci. Dopred u ti rikam ze to neni historicky uplne presne.

17.10.2020 | 12:51:57
Remi91

Předvečer francouzské revoluce. Země je zmítaná občanskými nepokoji, šlechta si žije na vysoké noze a poddání trpí a hladoví. Příběh se zaměřuje na podivné vraždy mladých žen. Jeden pilný mladý doktor tomu chce přijít na kloub. Někdo mu ale hází klacky pod nohy. Během epizody bohužel přichází zjištění, pro mě dost překvapivé a nemilé. Seriál nebude pouze historický. Obsahuje i prvky mystična ala Taboo. Tam kde počin s Tomem Hardym uspěl, La Révolution výrazné škobrtl. Působí to totiž nuceně a zcela zbytečně. Podrývá to celkem ucházející tón historického dramatu, které je doplněné o slušné kostýmy, ucházející grafickou stránku a dobré herecké výkony. Je to nucené a nepotřebné. Bojím se, že se zbytek přetransformuje to tuctového pokusu o jiný přístup k událostí, která to nepotřebuje.

webmaster
16.10.2020 | 20:24:52

Filtr seriálů
Reklama