Avatar: The Legend of Korra (Legenda Korry)
97/100 - 40×

Avatar: The Legend of Korra(Legenda Korry)

„Země. Oheň. Vzduch. Voda. Když jsem byl ještě malý, můj otec, Avatar Aang, mi vyprávěl o tom, jak se svými přáteli hrdinsky ukončili Stoletou válku. Avatar Aang a Vládce ohně Zuko přeměnili kolonie Národa ohně v sjednocenou Republiku národů. Společnost, kde by vládci živlů i obyčejní lidé po celém světě mohli žít v míru a harmonii. Hlavní město této skvělé země pojmenovali Republic City. Avatar Aang dosáhl ve svém životě mnoha obdivuhodných skutků, jeho doba na tomto světě však bohužel skončila. A stejně jako cyklus ročních období, i cyklus Avatara znovu započal.“

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Nickelodeon, Nick | 22 minut


Seriál The Legend of Korra skončil

Seriál The Legend of Korra skončil

Diváci americké stanice Nickelodeon se včera dočkali dvoudílného finále nejen jeho čtvrté řady, ale hned celého seriálu Avatar: The Legend of Korra. Seriálu, který po původním Avatarovi opět dokázal, že víkendový animovaný pořad pro děti dokáže nabídnout hlubší příběh a lépe propracované postavy než mnoho konkurenčních hraných seriálů „pro dospělé“.


3 1
20.12.2014

Ukončení Legendy Korry se přesto může zdát předčasné. Velkou roli v tom hrál únik několika epizod třetí řady v průběhu letošního léta, který donutil stanici Nickelodeon vydat tuto sérii v předstihu a navíc hned na ni navázat se sérií čtvrtou, a to s minimem propagace a marketingu, což mělo nakonec za výsledek ukončení celého seriálu.

Otázkou zůstává, zda se ještě někdy v budoucnu dočkáme dalších příběhů ze světa Avatara (po vzduchu a vodě by měl logicky následovat Avatar ovládající zemi). Na Nickelodeonu už žádného dalšího Avatara nejspíš nikdy neuvidíme. Možná se ale Michaelu Dante DiMartinoovi a Bryanu Konietzkovi podaří uchytit jinde.


Stav překladu českých titulků k finální dvojepizodě můžete sledovat na webu korra.airbender­.cz.

Diskuze /4

mynonka

:( velká škoda :(

20.12.2014 | 12:01:34
Navrus

Michael a Bryan prohlásili, že další Avatar série už nebude. Budou pracovat na komiksech, ale tím to končí. Většina fanoušků co jejich práci sleduje ví, že se teď chtějí oba přesunout k novým projektům, na které se já osobně těším nejvíce. Korra(sami) ukončili jak nejlépe mohli :)

#3 Hurley
překladatel
22.12.2014 | 7:56:54
Hurley

#2 Navrus: Pokud chcou teď dělat vlastní projekty, tak tomu docela rozumím. Konec konců nad Avatarem strávili dobrejch deset let. Určitě bych ale nevylučoval, kdyby se do toho světa třeba za dalších deset let chtěli vrátit. Já osobně bych byl rád, a ani by to nemuselo být v následujících letech. Klidně si prostě počkám, až chytnou novej drajv. A pokud už ho nechytnou, tak co naděláme. :)

webmaster
22.12.2014 | 11:19:41
bugmenot

Podpořte petici za pokračování v Avatarském světě :D

https://www.change.org/…series/share?…

A prosím šiřte teno příspěvěk kde můžete. :-)

(Pokud si tento příspěvek někdo přečte a podpoří petitci prosím ať zde napíše příspěvěk) :-)

21.1.2015 | 13:11:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama