Legend of the Seeker (Tajemství Pravdy)
85/100 - 86×

Legend of the Seeker(Tajemství Pravdy)

Po záhadné smrti svého otce se Richard Cypher vydává na výpravu, která mu má zodpovědět jeho otázky. Tato výprava se však změní v boj se zlem a tyranií, když je Richardovi oznámeno, že on je pravým Hledačem – bojovníkem za svobodu a dobro.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 42 minut

S02E13: Princess

S02E13: Princess

Sestry temné vykouzlí nejmocnější kouzelnici světa, sestru Nicci, zpět z podsvětí, a ona s sebou přináší schéma, které má pomoci Keeperovi ukončit celý život.

cz sk
27.2.2010
42 minut

Zlá sestra Nicci vyjednává smrtící dohodu s nejbohatším člověkem naživu, markrabětem z Rothenbergu. Aby Margrave splnil svůj konec dohody, zajme Kahlana a připraví ji na doručení Keeperovi. Kouzlo obsažené v Margraveho zemi brání komukoli v použití magie k osvobození zpovědníka. Richard a Zedd se dozvěděli, že Margrave plánuje vybrat novou nevěstu, a vymýšlí plán, jak proniknout do chráněné říše a zachránit Kahlana. Jako rafinovaná královská hodnost, s úkrytem Seekera a Čaroděje, musí neochotná Cara soutěžit v propracované maškarádě způsobů, jak zvítězit nad šovinistickým markrabětem – než dorazí Sestry temné a požádají svého vězně o smrtící rande s Brankář.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama