Life (Na doživotí)
100/100 - 5×

Life(Na doživotí)

Posledních 12 let strávil ve vězení za čin, který nespáchal. Teď se dostal ven a opět se vrací ke své jednotce. Svou parťačku dostává do takových situací, že si celá jednotka klade otázku, proč se vůbec vrátil?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Krimi, Thriller

S02E02: Everything... All the Time

S02E02: Everything... All the Time

Charlie Crews a Dani Reese vyšetřují smrt rodinného muže, který je nalezen zbit a svázán s židlí na dně prázdného bazénu.

cz sk
3.10.2008
42 minut

Kapitán Tidwell je přesvědčen, že vražda byla aktem gangového násilí a posílá detektivy na úkol. Po rozhovorech s oběťmi s dcerami a dvěma členy gangu jsou Crews a Reese jediným vodítkem podzemní párty, láhev steroidů a mýtus o člověku známém pouze jako Monster. Mezitím Ted dostane nečekanou návštěvu od otce Daniho, který je odhodlaný zjistit, jaké informace o něm má Crews, a následně má žádost Teda. Posádka také žádá pomoc své bývalé manželky Jennifer, aby se natáhla k Rachel, osamělý přeživší zavražděné rodiny Posádky byl neoprávněně usvědčen ze zabití.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama