Looking (Hledání)
92/100 - 45×

Looking(Hledání)

Looking je dramatem i komedií ze San Francisca, která se točí kolem několika homosexuálů a jejich osobních i pracovních životů. V prostředí vývojářů her, úspěšných mužů a podnikatelů hrají Jonathan Groff (Glee), Scott Bakula (Chuck, Desperate Housewives) a Russell Tovey (Being Human, What Remains).

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 27 minut


Frankie J. Alvarez: Miluji život herce

Frankie J. Alvarez: Miluji život herce

Jak se stal hercem? Co ho k tomu vedlo? Jak to bylo s Looking? To se dozvíte v článku o Frankiem J. Alvarezovi na webu NBC NEWS.

0 0
16.2.2015

Frankie vyrůstal v Miami a odmalička věděl, že ho zajímá herectví. „Na základní škole jsme se sestrou tančili "Black and White“ od Michaela Jacksona v talentové soutěži. Také jsem byl v představení na Den Díkůvzdání, byl jsem závislý". Zatímco chodil do chlapecké jezuitské školy, kde přemýšlel zda být knězem, byl Frankie naprosto pohlcen září reflektorů. „Trvalo mi několik měsíců než jsem přišel na to, že být knězem není to, co bych chtěl být. Zajímalo mě, jaké to je být na jevišti, mluvit s lidmi a navíc, líbily se mi dámy.“

Frankieho touha být slavný je zcela určitě dědičná. Jeho babička byla operní pěvkyně, jeho otec měl kapelu a jeho matka byla baletka. Jeho tři sestry tančily s Miami City Ballet. V roce 2012 absolvoval prestižní uměleckou školu Juilliard, kde získal stipendium.


Looking je jeho první velká role. "Před tím než to všechno začalo, jsem chodil po konkurzech a motal se kolem místního divadla. Hrál jsem v divadle v Louisville, když jsem poslal kazetu pro konkurz na Looking, potom jsem dělal castingové sezení na Skypu. Hra končila v sobotu. V neděli jsem se koukal na Super Bowl a v pondělí jsem odletěl do L.A. přečíst si scénář k mé postavě a v pátek jsem tu roli získal. Během jednoho týdne se mi změnil celý život.

Frankie za svou roli Agustína obdržel velmi pozitivní ohlasy. Časopis New Yorker nazval jeho výkon excelentním, zatímco kritik z Baltimore Sun označil jeho výkon znamenitým. V letošním roce byl Frankie nominován jako nejlepší herec ve vedlejší roli na Imagen Award, což je cena uznávající latinskoameric­ké herce.

Má to svá pro i proti být v Looking. „Nejlepší částí, kromě toho být na scéně, je probudit se každé ráno s pocitem, že dělám něco, co mě naplňuje. Je to skvělá banda, vyrazíme si společně, jdeme tancovat a na večeři. Je to krásný, protože ne vždy si skupina herců takhle sedne. A přitom všem být schopný podpořit mojí ženu a mojí rodinu je někdy požehnání.“

Jaká byla Frankieho reakce na kritiku Agustína? Co si myslí o Looking? To si můžete přečíst v článku na NBC NEWS.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama