Luna Nera
65/100 - 11×

Luna Nera

Seriál se odehrává v 17. století v Itálii, kde dospívající žena byla obviněna z čarodějnictví. Musí se rozhodnout, zda se vydá za svým srdcem, nebo naplní svůj osud.

Itálie | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama

Luna Nera

Luna Nera

Seriál se odehrává v 17. století v Itálii, kde dospívající žena byla obviněna z čarodějnictví. Musí se rozhodnout, zda se vydá za svým srdcem, nebo naplní svůj osud.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Henda

ujde

5.2.2023 | 20:00:23
pepab

Nic mne nepřekvapilo. Nijak zvlášť nedoporučuji.

3.4.2021 | 12:05:37
MickeyStuma

Příběh o spolku čarodějek dle dnešních měřítek s feministickým myšlením. Čarodějkou se v tomto příběhu stává každá, která je z čarodějnictví nařčena. Hm… Jak jednoduché a jak prosté. Hon na čarodějnice započne úmrtím novorozeněte, což přináší klasický dějový koncept vyvolávající předvidatelnost vývoje děje, který se okamžitě změní v naprostou nesmyslnost všech daných skutků. Fanatickou partu čarodějnice chytit povede nějaký křesťanský kněz, u kterého se najednou ukáže, že je čarodějem také. S tím sice chvíli machruje, ale když je čarodějnicemi ohrožen, zbaběle uteče neznámo kam. Logiku nechť tady nikdo nehledá. Nenajde ji. A takhle je to tu se vším. Romance? Emoce? Napětí? Či nějaké drama? Ne. Jen spousta nelogicky stavěných dějových obratů a zvratů.

3.3.2021 | 3:04:54
Cats

Dobra…procenta trochu zvedam..zachranil to posledni dil,na ktery uz se dalo koukat…:))))

24.4.2020 | 16:29:28
Samuel-El

Milo to prekvapilo. Nebolo to zbytočne rozťahané ako to netflix robieva. Dej bol plynulý a zbytočne nezachádzal. Každá zápletka bola na mieste, aby dej posúvala ďalej. Čo sa týka konca… ten bol trošku divný a predvídateľný, ale dalo sa to znieť. Dávam 80%, pretože mi neboli vysvetlené reálie a kvôli tomu koncu. Inak odporúčam.

4.2.2020 | 10:29:53

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama