Luther
95/100 - 45×

Luther

„Když bojujete se zrůdami, musíte si dát pozor na to, aby se nestala zrůda i z vás.“ Luther je psychologický krimi-thriller stanice BBC. Jeho první série o šesti epizodách byla na BBC One odvysílána během léta roku 2010, čtyřdílná série druhá pak o rok později. Série třetí, opět složená ze čtyř hodinových epizod, měla premiéru v létě 2013.

VB | 2010 | Pauza
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut


Místo dvou dílů jen jeden. Speciální epizodu Luthera uvidíme už v polovině prosince

Místo dvou dílů jen jeden. Speciální epizodu Luthera uvidíme už v polovině prosince

Detektiv Luther opět rozjíždí vyšetřování. Nepřichází ale se čtvrtou sérií a ani s dříve avizovanou dvoudílnou minisérií. Vše se nakonec vejde do jedné extra-prodloužené epizody, kterou uvidíme ještě před letošními Vánoci.


9 0
9.11.2015

Po událostech třetí řady se detektiv John Luther opět vrací A i když se snaží opustit temná zákoutí londýnských uliček stejně jako temná zákoutí chorých myslí šílených psychopatů, ocitne se zase jednou uprostřed složitého a hrůzného případu, který má co dělat s vraždícím kanibalem.

(Luther se pouští do dalšího případu. Foto: BBC America)


A společně s Idrisem Elbou v hlavní roli se v epizodě, která se začala natáčet letos v březnu, se objeví nejen někteří staří známí (například jeho kolegové Martin Schenk a Danny Silver), ale také řada nováčků:

(Nové herecké posily Rose Leslie a Darren Boyd. Foto: BBC America)

Lutherův velkolepý návrat k londýnské policii uvidíme už 17. prosince 2015 na BBC America (u nás tedy o den později). Epizoda má trvat téměř tři hodiny, scénář k ní napsal tvůrce seriálu Neil Cross a režíroval ji Sam Miller (Luther, Fortitude).

Diskuze /2

sedlo03

Velkej těšing!

9.11.2015 | 17:09:44
Lefty

Luxusní casting…alespoň ženský teda :) …ale jinak seriál, kde bych těch epizod viděl radši víc než míň…

11.11.2015 | 22:17:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama