Druhého A Quiet Place se dočkáme roku 2020

Druhého A Quiet Place se dočkáme roku 2020

Letošní hororové překvapení A Quiet Place režiséra Johna Krasinského zaznamenalo obrovský úspěch a studio Paramount ihned potvrdilo pokračování. Dalšího střetu s mimozemskými nepřáteli se dočkáme roku 2020.

25 1
31.8.2018

Paramount neprochází zrovna nejlepším obdobím. Jeho vlajková loď Star Trek se nachází na scestí a ztrácí své hlavní hvězdy a o budoucnosti Transformers rozhodne blížící se Bumblebee. Proto hlavouny musel potěšit strhující úspěch hororu A Quiet Place, ve kterém se John Krasinski ujal režie i hlavní role.

A jelikož měl první díl vcelku otevřený konec, což byl samozřejmě původně Krasinského záměr, začal se okamžitě plánovat sequel. Měl by jej znovu natočit sám Krasinski a v hlavní roli by se měla vrátit Emily Blunt, tedy Johnova manželka filmová i skutečná. Nedořešený střet se zajímavě vypadajícími nepřáteli pak uvidíme 15. května 2020. Snímek nejspíše získá větší rozpočet, neboť z nenápadné franšízy se stává ta nejlepší a nejvýdělečnější, kterou má Paramount pod svými křídly.

Porazí Emily Blunt mimozemské nepřátele? Foto: Paramount Pictures

Líbil se vám první díl? Myslíte, že je sequel zapotřebí?Diskuze /2

JK

Hodně se mi líbíl i trilogie by mohla vzniknout ;) fakt super nápad a super herci (manželé) :D

31.8.2018 | 16:22:45
skot11

A Quiet place super film. Nic jsem si od toho nesliboval, ale na konci jsem byl velmi mile překvapen. Určitě bych se na další pokračování podíval.

1.9.2018 | 8:25:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů