Dvojka Sonica má oficiálně zelenou

Dvojka Sonica má oficiálně zelenou

Sonic the Hedhehog se po nucených přetáčkách letos stal jedním z největších kinohitů a rovněž dosáhl na metu nejvýdělečnějšího snímku na motivy videoher. Není tedy divu, že se dočkáme pokračování.

22 5
2.6.2020

Ježek Sonic patří mezi nejoblíbenější videoherní hrdiny od firmy Sega a spolu se svými dalšími parťáky a zloduchy Robotnikem, Knucklesem či Tailsem se objevil v mnoha herních titulech. Po letech plánování se měl loni dočkat celovečerního filmu, fanoušci ale po uvedení prvního traileru dosáhli odložení premiéry a přepracování Sonicovy podoby. Kvůli tomu snímek Sonic the Hedgehog debutoval v kinech až letos v únoru a dosud získal na tržbách 306 miliónů dolarů. V hlavních rolích se blýskla trojice Ben Schwartz, Jim Carrey a James Marsden, kterou coby vojenští důstojníci doplnili i Garry Chalk či Neal McDonough.

Carrey si ve filmu zahrál padoucha Robotnika. Foto: Paramount Pictures


Koncem března se Sonic kvůli pandemii koronaviru přesunul na internet, kde slavil další úspěchy, díky čemuž studio Paramount Pictures aktuálně potvrdilo produkci sequelu. Ten opět nachystá režisér Jeff Fowler spolu se scenáristy Patrickem Caseym a Joshem Millerem. Zájem podílet se na sequelu dříve vyjádřil i skladatel Tom Holkenborg alias Junkie XL, jeho angažmá ale prozatím potvrzeno nebylo, podobně jako u hlavních hereckých představitelů. Coby producenti nachystají snímek Toby Ascher (Spenser Confidential), Neal H. Moritz (Fast & Furious: Spy Racers), Toru Nakahara, Hajime Satomi, Haruki Satomi a Tim Miller (Terminator: Dark Fate).

V sequelu se potkáme se Sonicovým přítelem Tailsem a procestujeme několik světů známých ze všelijakých ježkových videoher. Velice reálně pak vypadá i příchod antihrdiny Knucklese, který obecně patří mezi nejhratelnější postavy celé série. Datum premiéry Paramount prozatím nezveřejnil, očekává se ale první polovina roku 2022.

Líbil se vám Sonic? Zajdete na další díl?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů