Sequel The Shining uvidíme už v listopadu

Sequel The Shining uvidíme už v listopadu

Pokračování kultovního snímku The Shining, které půjde do kin pod názvem Doctor Sleep, se dočkáme již v listopadu. Přečtěte si o tom, co nás v novince čeká.

9 2
31.1.2019

Kniha Doctor Sleep vyšla roku 2013 a popisuje dospělost Dannyho Torance, který při práci v hospicu narazí na dívku, jež je mu více než podobná. Práva na filmové zpracování okamžitě získalo studio Warner Bros. a během posledních pár let se u projektu vystřídali nejrůznější tvůrci. Nakonec se režie chopil Mike Flanagan (Gerald's Game, The Haunting of Hill House) a hlavní roli Dannyho ztvární Ewan McGregor (Fargo). Hereckou sestavu doplňují i Jacob Tremblay (Predator) a Rebecca Ferguson (Dune). Film měl původně kina atakovat až příští rok, nakonec však bude konkurovat Terminatorovi už 9. listopadu.

Co nabídne sequel kultovního The Shining? Foto: Warner Bros.


Kromě Doctor Sleep oznámilo Warner Bros. i datum premiéry nové adaptace Dahlova díla The Witches, kterého se dočkáme 16. října 2020. Snímek natočí slavný režisér Robert Zemeckis (Back to the Future, Forrest Gump) a vrchní čarodějku ztvární Anne Hathaway. Casting na další role je v plném proudu, a proto můžeme v brzké době očekávat další oznámení.

Těšíte se na nové projekty studia Warner Bros.?Diskuze /2

Erzik

Kniha mě dost potěšila. Ewan bude jistě skvělý, tak jsem zvědav.

redaktor
1.2.2019 | 10:04:55
j&t&t

kniha je super, ako celý King (moja srdcovka) takže na film sa teším. Ewana si viem predstaviť ako Dannyho

1.2.2019 | 16:56:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů