Marry Me (Vezmi si mě)
60/100 - 2×

Marry Me(Vezmi si mě)

Jsou spolu šest let. Dost na to, aby do toho konečně praštili. Stráví spolu krásné dva týdny na dovolené, což se jeví jako jedinečná příležitost, kdy požádat o ruku. Nic se ale nestane. Po příjezdu to Annie svému příteli Jakeovi také pořádně vyčte. Vynadá mu, že je neschopný a začne postupně nadávat na úplně všechno, na co si vzpomene. Jake mezitím stojí před ní s prstenem v ruce. Svatba se proto odkládá na neurčito. Dokáže ještě Jake strávit dalších pár týdnů, měsíců nebo let se svou milovanou lavinou temperamentu Annie?

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 23 minut
žánr
Komedie, Romantický

S01E05: Thank Me

S01E05: Thank Me

Annie se rozhodne, že by chtěla poprvé uspořádat večeři díkůvzdání jako nově zasnoubený pár, ale Myrna, Jakeova matka, vždy hostovala.

cz sk
18.11.2014
23 minut

Zatímco se zdá, že Myrna podporuje změnu plánů, Annie si rychle uvědomí, že se účastní složitého šachového zápasu o to, kdo bude nejdůležitější ženou v Jakeově životě. Mezitím Gil jde hledat sýr, aby přinesl večeři díkůvzdání a zjistil, že má talent na ochutnávku jemných sýrů. Jeho nově objevené talenty ho zavedly do podzemního světa vynikajících a jedinečných sýrů.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama