Money Heist: Korea – Joint Economic Area (Papírový dům: Korea)
48/100 - 12×

Money Heist: Korea – Joint Economic Area(Papírový dům: Korea)

Korejský spin-off španělského seriálu nás vezme do Koreje, kde se parta zlodějů rozhodně zrealizovat největší loupež světa. Chtějí ukrást měnu sjednocené Koreje.

Jižní Korea | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 70 minut
žánr
K-drama, Thriller

Korejská verze Papírového domu sjednotí obě země

Korejská verze Papírového domu sjednotí obě země

Již v červnu Netflix opráší Papírový dům. Vydáme se do Koreje, kde dojde k sjednocení obou zemí. Ono sjednocení vede k tomu, že bohatí dál bohatnou a chudí dál chudnou. Tím se rozhodne zatočit muž, který se přezdívá Profesor. Přichází s plánem, během kterého chce ukrást měnu nově sjednocené země.

5 1
26.5.2022

Zatímco španělský originál má již všechny epizody za sebou a čeká na pokračování skrze spin-off věnovaný Berlínovi, korejská verze seriálu se chystá na premiéru.

Ta proběhne 24. června, kdy Netflix zveřejní všechny epizody první řady seriálu Papírový dům: Korea. Jak už návod napovídá nové epizody se budou odehrávat na Korejském poloostrově, kde aktuálně probíhá sjednocení obou zemí.

Ano, čtete správně. Tenhle seriál by si možná mohl vysloužit ještě označení sci-fi nebo fantasy, protože sjednocení obou zemí je velmi nepravděpodobné. Každopádně muž označující se jako Profesor vymyslí smělý plán, jak okrást bohaté. Pokusí se sestavit tým, který bude mít za úkol ukrást nově vznikající měnu, která se má začít používat ve sjednocené zemi.

Jestli se to nové partě podaří, a jak si loupež povede, se dozvíme koncem června, kdy má seriál premiéru. Zatím se můžete podívat na upoutávku.

Zdroj anotačního obrázku: Netflix

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

s.iima

hm, a kdy bude druhá série? :D

28.8.2022 | 22:16:26
runother

Dufam ze bude aj dalsia seria,je to vynikajuci serial

5.1.2023 | 17:24:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama