Motive
80/100 - 6×

Motive

Svobodná matka a detektivka Angie Flynn v každém díle z toho seriálu řeší různé vraždy. Během dílu je nám vždy představen vrah i oběť a postupně sledujeme vyšetřování i pozadí vraždy, abychom tak odhalili viníkův motiv.

Kanada | 2013 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CTV | 40 minut
redaktoři
suelin, Sluníčko11


Máte rádi Columba? Zkuste Motive

Máte rádi Columba? Zkuste Motive

Motive je kanadský detektivní seriál, kde je každá epizoda samostatná a uzavřená. Divák ví, kdo je vrah i oběť, a sleduje, jak se detektivové k odhalení dostávají stejně v jako už zmíněném Columbovi. Jak říká Angie Flynnová, najdi motiv a vše ostatní do sebe zapadne jako skládačka.


3 0
3.5.2016

foto: larkproduction

Hlavní postavy se od počátku seriálu příliš nemění, jsou jimi Angie Flynnová, Oscar Vega, Brian Lucas a patoložka Betty. Na rozdíl od mnoha amerických seriálů zde mezi hlavnímu postavami není žádné vztahové drama. Angie a Vega jsou parťáci a přátelé. Na konci třetí řady začíná hlubší vztah mezi Vegou a Bettsy. Od čtvrté série se Vega stává vedoucím oddělení vražd.


První dvě řady vysílala Česká televize jako Motiv a epizody lze nalézt i v českém znění, které vůbec není špatné. Pokud však máte raději titulky, odkazy na starší epizody naleznete v sekci Titulky. V polovině třetí řady došlo ke změně překladatele, titulky už tudíž můžete stahovat přímo od nás.

Ve třetí sezóně se kromě jednotlivých případů nesl řadou i pokračující případ nájemné vraždy, který se postupně rozvíjel. Proto je dobré epizody třetí řady sledovat v pořadí.

Čtvrtá a poslední sezóna se právě vysílá. Budeme se snažit překlad urychlit tak, abychom se přiblížili vysílání. Jak jsme uvedli výše, epizody jsou samostatné a uzavřené, a je proto možné bez obav začít čtvrtou sezónu, aniž byste viděli ty předchozí. Ale kdo ví, možná si seriál oblíbíte tak, že se vrátíte až na začátek.

Diskuze /1

dagsoftware

seriál sa pod názvom Motív vysielal aj na slovenskej tv JOJ, prvé dve série so slovenským dabingom. Nájsť sa však dá len sedem častí prvej série.

4.5.2016 | 16:04:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama