Mozaika
0/100 - 0×

Sledovat

Mozaika(Mosaic)

Mozaika je příběhem o velké a na první pohled zcela vzorné rodině. Celou rodinou však náhle otřese rozchod rodičů. Po letech se totiž rozhodnou najít sami sebe, ale každý vlastí cestou. nejprve musí vyřešit oddělené bydlení a tak cestují od dítěte k dítěti.

Česko | 2024 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Voyo | 50 minut
žánr
Komedie

Rodinná komedie Mozaika startuje na Voyo již 11. června

Rodinná komedie Mozaika startuje na Voyo již 11. června

Streamovací služba Voyo si pro nás na léto připravila novou komedii. Mozaika nám ukáže na první pohled dokonalou rodinu, která začne řešit rozvod rodičů.

2 1
10.6.2024

Když se rodiče rozhodnou jít od sebe, tak je to pro všechny velká rána. Zvláště pro již dospělé děti, které začnou řešit, co s nimi a kdo si koho vezme k sobě domů. Právě toto téma si bere na paškál nová komedie od streamovací služby Voyo s názvem Mozaika. Hned po oznámení rozchodu se začnou na povrch dostávat tajemství jednotlivých členů rodiny, takže o zábavu bude postaráno.

Voyo má pro nás novou komedii na léto, Foto: Voyo

Za scénářem stojí Alice Nellis, která natočila hned několik epizod seriálu Pustina. V tomto případě se režie ujaly Jasmina Blaževič a Lenka Wimmerová. Ústřední duo seriálu ztvární Karel Heřmánek a Taťjana Medvecká. Seriál startuje 11. června a bude tu s námi až do začátku srpna. Krátká upoutávka vám nastíní atmosféru chystané novinky.

Foto: Voyo

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů