One Day at a Time
89/100 - 14×

One Day at a Time

Bývalá členka armády začíná nový život, ve kterém se bude starat o své vyrůstající děti. S tím jí bude pomáhat její maminka. Tři generace kubánsko-americké rodiny pod jednou střechou, to nebude dělat dobrotu.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 27 minut
žánr
Komedie
hrají
Justina Machado (Penelope Alvarez),


Nové časy přicházejí

Nové časy přicházejí

Před třemi měsíci oznámil Netflix ukončení seriálu po třech sériích. Časy se ovšem mění, a tak nyní víme, že seriál není na dobro u konce. V příštím roce se dočkáme jeho pokračování.

2 0
28.6.2019

Mnohé zachvátila smutná správa, když bylo v březnu rozhodnuto o budoucnosti seriálu. To je však dávno pryč, One Day at a Time se totiž po více než pětatřiceti letech vrací na CBS. Bylo oznámeno, že seriál po třech řadách přebírá stanice Pop, která patří právě pod CBS, kde by se měl seriál reprízovat. Stanice rovněž koupí získala práva na všechny řady Netflixu. Je to tak poprvé, co došlo ke koupi práv na seriál z dílny této streamovací služby kabelovou televizí. Pop tak nastolil nové pořádky a odteď už tedy nemusí nutně platit, že co bylo Netflixem jednou zrušeno nemá šanci na návrat.

JSME ZPĚT! Děkujeme všem fanouškům díky nimž se #saveodaat rozšířil po celém světě, ONE DAY AT A TIME se přesouvá pod vedení POP TV a nemůžeme z to být nadšenější! Máme mnohem víc příběhů ke sdělení a nemůžeme se dočkat, až se s vámi o ně podělíme!

V roce 2020 se tak můžete těšit na dalších 13 epizod, které budou pokračovat v příbězích kubánsko-americké rodiny. Elena dokončuje poslední rok na střední a chystá se na vysokou, Alex je zase o něco starší, z Penelope je kvalifikovaná sestra, Lydia odjela na Kubu, Schneider je opět střízlivý a ve vztahu a manželství Victora s Nicole přináší dopady na rodinu. Ke všemu je rok 2020, takže tvůrci hodlají reagovat také na blížící se prezidentské volby. Po 39 epizodách navíc seriál přechází na odlišný typ vysílání, takže následujících třináct dílů nedostaneme najednou, což podle Mikea Royce pomůže lépe reagovat na aktuální dění. Doufejme tedy, že tu s námi ODAAT díky dohodě CBS a Sony vydrží i další sezóny.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama