One Piece (2023)
96/100 - 32×

One Piece (2023)

Seriál sleduje dobrodružství Slaměných pirátů, kteří prozkoumávají nebezpečné oceány a pevniny, aby nalezli „One Piece“, legendární poklad, který udělá z jejich kapitána, Monkeyho D. Luffyho, „Krále pirátů“. Ale na záda jim dýchá námořnictvo a také nejsou jediní, kteří One Piece hledají. Slamáci vyzbrojeni dovednostmi a nezlomným přátelstvím jsou připraveni společně bojovat za své sny.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Komedie
redaktoři
xflori01

One Piece se stal velkým hitem a byl tak prodloužen pro druhou řadu

One Piece se stal velkým hitem a byl tak prodloužen pro druhou řadu

Od One Piece nikdo moc neočekával, takže je velkým překvapením, že se z nové anime adaptace stal velký hit. Seriál zaujal velké množství diváků, recenze byly jen samé kladné, takže po zvážení všech pro a proti nakonec Netflix prodloužil seriál pro druhou řadu.

18 0
18.9.2023

Hrané adaptace anime mají dlouhou dobu nad sebou pomyslnou „kletbu“. Netflix už adaptoval tucty populárních anime, včetně Cowboy Bebop či Death Note, ale všechny byly velmi chabě přijaty diváky a kritiky.

Proto od připravovaného One Piece nebyly moc velká očekávání. Jenže opak byl pravdou. Správná kombinace humoru a vážnosti, skvělé herecké obsazení, kulisy, hudba a okouzlující svět nám připravili svěží rodinný seriál, který sedl skoro všem.

(Ztřeštěnosti Luffyho pobavily všechny diváky, Foto: Netflix)

Hned první týden od premiéry měl seriál vynikající start. Stal se číslem 1 v 84 zemích světa a překonal tak rekord, kterou do té doby držela první řada Wednesday a čtvrtá řada Stranger Things (které byly č. 1 v 83 zemích). Uvidíme, jestli se v následujících týdnech zvládne One Piece probojovat i do desítky nejsledovanějších seriálů na Netflixu.

(Hned pilotní díl zaujal, takže další sledování bylo jisté, Foto: Netflix)

Po zveřejnění rekordních čísel po prvním premiérovém týdnu diváci očekávali, že bude seriál okamžitě prodloužen pro druhou řadu. Nicméně to u tohoto seriálu nemohlo být okamžité. Proměnných ke zvážení bylo bohužel mnohem více. Jednou z nich je velký rozpočet. U první série každý díl stál 17 milionů dolarů, což se blíží rozpočtům úspěšných netflixovských seriálů jako je The Witcher či Stranger Things. Další z nich je dlouhý příběh z původní mangy, který ještě není ani ukončen. Streamovací služba nemůže očekávat, že by tvůrci zvládli ukončit příběh ve třech či čtyřech řadách a s každou řadou často ubývá diváků.

(Se Slamáky se uvidíme nadále, Foto: Netflix)

Máme ale dobrou zprávu. Po dlouhém zvážení Netflix za další týden prodloužil seriál o druhou řadu a v příbězích Monkeyho D. Luffyho a jeho Slamáků tak budeme pokračovat. Máte radost?

Foto: Netflix

Diskuze /3

monalisa

To je skvělý,super

18.9.2023 | 21:05:38
Decado23

Těším se, i když mangu neznám, tak seriál si mě získal.

18.9.2023 | 21:17:26
potter1

Nesmierne sa teším! Medzitým každému odporúčam anime/mangu.

20.9.2023 | 11:59:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Titulky / dabing

Epizoda S01E08: WORST IN THE EAST

cz100%
DOKONČENO

První řadu seriálu si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama