Painkiller Jane
80/100 - 2×

Painkiller Jane

V budoucnosti svět bojuje proti terorismu a nepokojům, z tohoto chaosu vzejde nová hrdinka. Jane Vasco, kterou svět zná jako Painkiller Jane. Je jednou z nejlepších agentek DEA, impozantní ve všech směrech.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | SciFi | 42 minut
žánr
Akční, Sci-fi

S01E21: Reflections

S01E21: Reflections

Při zachování ostražitého Oka nad NICO (nemocnice / vězení Neuro) Andre McBride narazí na krásnou a křehkou ženu, kterou kdysi znal, Sarah Rogers (Ada Tai).

cz sk
14.9.2007
42 minut

Její dovednost Neuro spočívala v tom, že mohla procházet pevnými předměty, jako jsou zdi, a díky této dovednosti mohla také zabíjet lidi tím, že odstraňovala věci jako „mozky“ přímo z hlav lidí. Sarah je však poslušná a něžná žena, která přijímá svůj osud a odpustila Andreovi, že ji štípal. Andre začíná opět mít pocity pro tuto ženu, stejně jako předtím, ale dochází k řadě útoků a vražd a původním podezřelým je Sarah, protože ji lze vidět na kamerách dohledu. Ale Andre odmítá věřit, že Sarah může být zodpovědná, navzdory Sarahovým živým nočním můrám těchto stejných útoků. Během této krize se Connor i Jane zajímají o Andreův úsudek.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů