Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Adam Braverman

Adam Braverman

Adam je prvorozený syn Zeeka a Camille a často je tím článkem, který tuto velikou a pestrou rodinu udržuje pohromadě. Pro každého by se rozkrájel a oni to ví, a proto se na něj neustále obracejí pro radu či pomoc. Na jednu stranu je Adam přívětivý, přátelský a spolehlivý. Na druhou stranu umí být výbušným a neurotickým šílencem, posedlý vidinou normální šťastné rodiny. Protože pracuje ve vedení firmy, která vyrábí obuv, potýká se s chladnokrevnými kolegy a ambiciózními poskoky. V takovém prostředí brzy zjistí, jak nejistá je jeho pracovní pozice. Ale největší úkol v jeho životě představují rodinné vztahy a výchova jeho a Kristiny syna Maxe. Adam i Kristina zjišťují, že jejich citlivý syn trpí Aspergerovým syndromem, tedy typem autismu, a oba se musí učit, jak se s takovou situací vypořádat. K tomu ještě vychovávají tvrdohlavou dospívající dceru Haddie.

Stejně jako jeho sestra Julia by Adam nemohl žít bez práce. Rád je ve vůdčí pozici, ať už právě v práci nebo v rodině. To ovšem neznamená, že se neumí také bavit, je fanoušek jak hudby tak sportu, často se také zdá, že se přímo vyžívá v tom, že řeší problémy ostatních, ale dělá jen proto, aby jeho rodina byla šťastná.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

<3

webmaster, korektor
13.1.2018 | 1:35:56

Stav překladu

Epizoda S06E13: May God Bless and Keep You Always

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá gambinka

Reklama

Filtr seriálů
Reklama