Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Crosby Braverman

Crosby Braverman

Crosby je nejmladším potomkem Zeeka a Camille a platí víceméně za černou ovci rodiny. Neustále se snaží změnit to, co si o něm rodina myslí, a sice, že je nezodpovědný, nespolehlivý a nevypočitatelný. Přestože je mu něco málo přes 30, často se chová jako zastydlý puberťák a zatím si nebyl schopný udržet žádný vztah. Seznamujeme se s ním v situaci, kdy na něj jeho současná partnerka tlačí, protože si chce pořídit dítě, ale Crosby se na takovou zodpovědnost necítí. To vše se ale změní, když se na prahu jeho dveří objeví Jasmine, jedna z jeho bývalých známostí, a oznámí mu, že má pětiletého syna Jabbara. Najednou je Crosby postaven do situace, kdy musí dospět a začít se se svým synem seznamovat. Samozřejmě tím neroste jen vztah s Jabbarem, ale i s Jasmine a brzy je pojí podobné pouto jako v každé jiné rodině. To by ale nebyl Crosby, aby neustále nedělal chyby a nedostal se do nějakých potíží, ze kterých ho musí vysekávat nejčastěji jeho bratr Adam.

Crosby je jedním z těch šťastlivců, které živí jejich koníček. Pro Crosbyho je to hudba, je totiž zvukařem a sní o tom, že si jednou otevře své vlastní nahrávací studio. Dlouhou dobu žije jako starý mládenec na houseboatu a svůj způsob života si užívá a nechce se ho jen tak vzdát. Svou rodinu bezmezně miluje, nejblíže má ke svým sourozencům Sarah a Adamovi, přestože se mu často snaží řídit život a ne vždy se shodnou. Crosby je v seriálu postava, která se neustále vyvíjí a člověk nikdy neví, co udělá a do jakých trampot se svým přičiněním dostane.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů