Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Julia Braverman-Graham

Julia Braverman-Graham

Nejúspěšnější dítě Camille a Zeeka – na první pohled se zdá, že má Julia vše. Je krásná, inteligentní, úspěšná a oblíbená. Je talentovanou právničkou ve vedení jedné firmy, přičemž její milující manžel Joel podporuje její ambice tím, že převzal roli „ženy v domácnosti“ a stará se o jejich roztomilou dceru Sydney. Julia svou dceru miluje nadevše, přesto někdy uplatňuje svou soupeřivou náturu i ve světě výchovy. Její workoholismus jí téměř neumožňuje si vydechnout a nechat věci jen tak plynout. Jakkoli se svým charakterem liší od své sestry Sarah, kdykoli má jedna ze sester potíže, vyhledá podporu právě u své sestry. Juliino pracovní vytížení ji často od její rodiny odděluje a Julia se začíná snažit odkládat práci na druhou kolej, aby jí kvůli práci dětství Sydney neuteklo a aby pro svou dceru zůstala tím nejdůležitějším člověkem na světě. Julia chce Sydney především vychovávat jiným způsobem, než poznala ve svém vlastním dětství. Přestože jde na Sydney brzy znát jistá rozmazlenost, Julia málokdy ze svých předsevzetí ustoupí.

Juliin svět se skládá především z její práce a rodiny. Je obětavá a kde může, tam pomůže. Má vysněný dům, baví ji hrát si se svou dcerou a bezmezně miluje svého manžela. Stále jí ale něco chybí, moc by si totiž přála druhé dítě, což se jí a Joelovi příliš nedaří.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů