Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Max Braverman

Max Braverman

Max je osmiletý syn Kristiny a Adama. Je to komplikované dítě, které vyžaduje zvláštní péči, protože trpí Aspergerovým syndromem (druhem autismu). To znamená, že je Max na jednu stranu velice inteligentní, zejména v oblastech, které ho zajímají. Na druhou stranu je pro Maxe obtížné navazovat přátelství a obecně sociální kontakt. Musí se učit společenská pravidla, jako je úsměv, oční i fyzický kontakt nebo empatie. Typické jsou také „zajeté koleje“, brání se čemukoliv novému, proto také neustále nosí svůj pirátský kostým a potřebuje přesný režim. Pokud ho někdo naruší, přestává se Max ovládat. Všichni ale Maxe milují a snaží se mu přizpůsobit a učit ho začleňovat se do společnosti.

Nejoblíbenější zábava je pro Maxe pozorovat své brouky, chová strašilky a další podivná zvířátka. Často si také nejen o broucích čte a jako zázračné dítě si všechna data pamatuje. Občas tím trochu své sestře Haddie pije krev. Rád hraje videohry, dívá se na televizi, nebo si hraje se svým bratrancem Jabbarem a sestřenicí Sydney, přestože neumí moc prohrávat.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů
Reklama