Percy Jackson and the Olympians (Percy Jackson a Olympané)
76/100 - 26×

Percy Jackson and the Olympians(Percy Jackson a Olympané)

Mladistvý Percy Jackson zjistí, že je potomkem řeckého boha, Poseidona, a vydá se na dobrodružství, aby urovnal probíhající bitvu mezi bohy. Diův blesk byl totiž ukraden a Zeus viní z krádeže samotného Percyho Jacksona, kterému dá čtrnáct dní na jeho vrácení, jinak zahájí válku mezi bohy.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

K obsazení se přidává dalších osm herců

K obsazení se přidává dalších osm herců

Natáčení je v plném proudu a postupně se odtajňují další představitelé jednotlivých postav. Mezi některé patří např. Clarisse, Luke, matka Percyho, paní Dodds či Chiron. Kdo je bude hrát, se dozvíte v následujícím článku.

8 0
22.7.2022

K seriálu se prozatím přidává celkem pět dospělých herců, Megan Mullally, Jason Mantzoukas, Glynn Turman, Virginia Kull a Timm Sharp. Megan Mullally (Will & Grace, Party Down, Children’s Hos­pital) si zahraje Alecto aka paní Dodds. Paní Dodds je Percyho striktní matematikářka, která se k němu občas nechová moc mile. Jason Mantzoukas (Brooklyn Nine-Nine, The League, The Good Place) si zahraje Dionýsa aka pana D, který vede tábor pro polobohy.

M. Mullally, J. Mantzoukas, G. Turman,V. Kull, T. Sharp.

Glynn Turman (Women of the Movement, The Wire, Ma Rainey’s Black Bottom) si zahraje Chirona aka pana Brunnera, který se snaží ochránit Percyho, jak jen může. Virginia Kull (Super Pumped: The Battle for Uber, NOS4A2, Big Little Lies) si zahraje Sally Jackson, Percyho milující, ochranitelskou matku. Timm Sharp (Enlightened, Blunt Talk, On the Verge) ztvární Gabea Ugliana, Sallyina sebestředného a bojovného manžela, rovněž nevlastního otce Percyho.

D. Goodjohn, O. Morton, Ch. Bushnell.

Mladší herci se přidávají k seriálu tři, a to konkrétně Dior Goodjohn, Olivea Morton a Charlie Bushnell. Dior Goodjohn (Head of the Class, Are You Afraid of the Dark? (2019), Glee, Raven’s Home) ztvární Clarisse La Rue, dceru Área, boha války. Olivea Morton (And Yet They Speak, Better Now) si zahraje Nancy Bobofit. Charlie Bushnell (Je Suis Ici, Wetworks, Diary of a Future President) ztvární Lukea Castellana, syna Herma.

Foto: Variety

Diskuze /2

Darnwell

Sorráč, ale Annabeth of color prostě nedám.

23.7.2022 | 15:04:42
Denyslayer

Herci v pohodě, ale to je pro mě vedlejší, Hlavně ať je dobře zpracovaný příběh a nevznikne z toho taková hrůza, jaká byla ve filmech.

1.8.2022 | 19:56:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama