Powers
79/100 - 37×

Powers

Lidé se superschopnostmi nejsou v tomto světě nic neobvyklého. Právě naopak. Ne všichni své dary ale využívají k tomu, aby lidstvu pomáhali. Odvrácenou stranu síly využívají i k páchání zločinu. A právě proto jsou tu dva detektivové Christian Walker a Deena Pilgrim, kteří se svou speciální policejní divizí Powers vyšetřuje případy spjaté s nadpřirozenem.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Sony Entertainment Television | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Sci-fi
hrají
Sharlto Copley (Christian Walker), Noah Taylor (Johnny Royalle),

Další hvězdné jméno na palubě

Další hvězdné jméno na palubě

Je vám už oznámené obsazení nové série stále málo? Můžete se těšit na další, do seriálu míří Wil Wheaton.

3 0
31.10.2015

Není tajemstvím, že Wil Wheaton je coby geek velkým fanouškem různorodých komiksů a mezi ne určitě patří i Powers. A tak slovo dalo slovo a tvůrci našli pro Wila ve svém seriálu taky nějaké místo. Podrobnosti zatím neprozradili, ale jeho postava má být vzrušující, tajemná a mocná. Wil si nedávno střihl roličku v letošní sci-fi space opeře Dark Matter, kde se s jeho rolí nejspíš opět setkáme příštím roce, na kdy je naplánována premiéra druhé řady Powers. Počet epizod, datum premiéry ani její způsob (letos se vypustily naráz první tři epizody a pak vždy další týden) zatím není znám, dá se ovšem očekávat opět začátek jara.

Hvězdné obsazení seriálu se nám tak stále vesele plní. Myslíte, že seriál unese zátěž takových jmen? A jakého svého oblíbence byste rádi viděli jako superhrdinu?

Zdroj: Sony Entertainment Television

Diskuze /1

frozen

super správa len ešte keby walker získal schopnosti naspäť nastálo

1.11.2015 | 10:04:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama