Powers
79/100 - 37×

Powers

Lidé se superschopnostmi nejsou v tomto světě nic neobvyklého. Právě naopak. Ne všichni své dary ale využívají k tomu, aby lidstvu pomáhali. Odvrácenou stranu síly využívají i k páchání zločinu. A právě proto jsou tu dva detektivové Christian Walker a Deena Pilgrim, kteří se svou speciální policejní divizí Powers vyšetřuje případy spjaté s nadpřirozenem.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Sony Entertainment Television | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Sci-fi
hrají
Sharlto Copley (Christian Walker), Noah Taylor (Johnny Royalle),

Druhá série je završena

Druhá série je završena

Právě byl dokončen český a slovenský překlad titulků pro seriál Powers. Poděkování patří překladatelům UndeadRoy, @Chochi a @jh666. Zároveň se však jedná i o konec celého seriálu, protože třetí řadou bohužel pokračovat nebude.

2 1
11.9.2016

Tvůrce komiksové předlohy i seriálu Brian Michael Bendis na svém twitteru uvedl, že druhá série byla prozatím poslední. Příběh však můžete nadále hltat na stránkách komiksu a chystají se i další pokračování. Jednalo se o první projekt na platformě PlayStation Network a třeba dodat že velmi povedený.

Byl to jejich poslední boj. Foto: PlayStation Network

Jaký na vás udělaly první dvě řady seriálu dojem? Vybojoval si místo na vaší sledovací listině?

Diskuze /9

pozitkar

Docela škoda, bylo to něco jiného netuctového, nepředvídatelného. Ale konec to byl super.

11.9.2016 | 21:49:00
ScaryX

Taky se mi líbilo to provedení. Snad Playstation neusne na vavřínech a ukáže se s dalším povedeným seriálem ;-)

čestný člen redakce
11.9.2016 | 21:54:10
Alchymista

Ako takz konec a nebu pokračovanie ? dost to posrali tak som sa tesil .....

11.9.2016 | 23:57:28
frozen

akurat to zrusili ked mal walker schopnosti znova to nasere

#5 pozitkar #7 FraGyver
12.9.2016 | 8:21:52
pozitkar

#4 frozen: No …

Spíše byl reinkarnován vyššími bytostmi

12.9.2016 | 10:56:32
FraGyver

Už mě docela vytáčí jak každá show nezapadající do konzumní mainstreamové škatulky je odsouzena k zániku líným a zmlsaným americkým publikem. Jasný, byl to laciný seriál s malým rozpočtem, ale ukažte mi někdo v záplavě věcí podle komiksů, která se jen trochu Powers podobá. Zrovna ten závěrečný díl dával tušit, kam se chtěli v třetí sérii tvůrci ubírat. Troufám si tvrdit, že by onu problematiku vzali tvůrci daleko lépe, než se snažil třeba Marvel se svým Ciwil War, kde strach ze schopností byl jen nepodstatnou kulisou a lze ho zcela nahradit jakýmkoliv jiným problémem, co by rozdělil Avengers, aby si dali po tlamě… Je to škoda, bylo to v určitým ohledu nejpodobnější Watchmenům, jako žádná jiná dosud rozpohybovaná komiksová tvorba. Zřejmě nemá ani smysl doufat v nějakou reinkarnaci show. Na zavedené TV to je moc laciné a na nějakou webtvorbu zase moc drahé. Snažil jsem se najít nějakou petici za zachování show a nenašel jsem nic, Je mi jasné, že v tomto případě není chyba jen na zámořské straně. Vzhledem k počtu downloadů titulků to asi moc nejelo nikde. Nabízí se ovšem otázka, jak moc za to může (ne)marketing Playstationu. Nemělo to obrazový předpoklady hitu, ovšem příběhově daleko lepší, než nějaká CW tvorba… Samozřejmě, že show je zrušená, vím už nějaký pátek. Ale z toho, že jsem to doteď nerozdejchal si můžete udělat obrázek, jak jsem ten seriál měl rád. :) A ne jen kvůli konečně zase hrajícímu Sharltovi a kvůli nádherný prostorový výraznosti Olesyi.

12.9.2016 | 21:17:54
FraGyver

#4 frozen: On neměl nic znova. :D Převlékl se za Diamonda, aby vyprovokoval Supershocka k tomu, co nakonec opravdu udělal. Neměl žádnou schopnost kromě schopnosti obětovat se.

12.9.2016 | 21:27:03
matrix17

Achjo, první řada nebyla nic moc ale druhá to skvěle nakopla a bylo to super. :(

17.9.2016 | 10:22:24
ScaryX

Tak jsem se k tomu konečně dostal. Zkouknul jsem to celé naráz, stejně jako první sérii. S těma závěrečnýma zvratovýma scénama si o to seriál přímo říká ;-)

Dost se to zvedlo, ale naprosto mě zklamaly vedlejší postavy. Měly tak málo prostoru, že byly prakticky zbytečný. Všechno se až moc točilo okolo Walkera s Pilgrimovou, takže i záporák jen přišel, zamával a mrknutím oka hned zase zmizel aniž by se to pořádně vyřešilo. Nemluvě o tom šíleným závěru. Oživlý Krispin, přeživší Deena s vytrhlým srdcem, Walkerovy divný stavy…

Druhé série byla super, ale než aby v závěru gradovala, tak spíš degradovala. Pokračování by mě vážně zajímalo, ne kvůli vyřešení nastavených cliffhangerů, ale kvůli událostem, co by následovaly. Ten svět má hodně co nabídnout. Je to vážně škoda. Jediná komiksárna, co jsem měl fakt rád.

čestný člen redakce
25.10.2016 | 11:07:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama