Raising Dion (Fantastická výchova)
86/100 - 29×

Raising Dion(Fantastická výchova)

Jedna svobodná matka musí vyřešit záhadu zahrnující jejího malého syna a jeho superschopnosti. Kromě toho nesmí o jeho schopnostech nikomu říct, protože by ho tak akorát vystavila nebezpečí.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Nadpřirozený, Rodinný

S02E05: ISSUE #205: You vs. Me

S02E05: ISSUE #205: You vs. Me
cz sk
1.2.2022
55 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Dion s trenérem a tetou odjíždí na chatu. Nicole je v karanténě, i Pat s dalšími se ji snaží pomoci. Brayden útočí na trenéra, aby ho použil proti Dionovi. Je odchycen jeden z přeměněných­.Vypadá to, že díku němu mohou pomoci Nicole/Dionově máti, jenže pokus se nezdaří. Proti tomuhle vůbec nemám připomínky 90% – … Ale..
Téma narážení na utiskované černochy od jisté chvíle nemá hranic. V lese u chaty je rozhovor Dionova trenéra s jeho tetou – výňatek:
Proč vlastně černoši jezdí do přírody? ..- V těch lesích může něco číhat. ..- Proč? Viděla jsi něco? ..- Ne. Jen říkám, že jestli nás horory něco naučily, tak to, že v lese vždycky číhá něco zlýho. ..- Třeba zombie? ..- Nebo vidláci. ..- Tady jsme v bezpečí. ..- Takže synovcův trenér je nejlepší černošská partie na planetě? …
..odpad!

1.3.2022 | 23:46:27

Filtr seriálů
Reklama