Robinsonův ostrov
65/100 - 40×

Robinsonův ostrov

Skupina odvážných Čechů se ponoří do napínavého, vyčerpávajícího a nebezpečného dobrodružství, ve kterém mohou získat dva a půl milionu korun a titul českého Robinsona. Tento televizní pořad moderuje Ondřej Novotný.

Česko | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Nova | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Robinsonův ostrov - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Onlajn

Není to špatná alternativa Survivora. Ale série by mohly být rozloženy na méně dílů. Přes 30 dílů je zkrátka moc. Jsou tam pak díly, kdy můžeme jen marně čekat, že se něco stane. Taky mi přijde, že se snaží zkombinovat příliš mnoho věcí, které se v Survivoru vyvíjely postupně. Ale jinak je to koukatelné.

20.6.2018 | 17:52:26
kitt94

HODNOCENÍ PO 1. SÉRII Dobrá kamera, casting, střih, soutěže, jediné co bych vytkl, tak je pouze to, že bylo zde až moc twistů z produkce (hlasy navíc, opačné kmenové rady, různí žolíci atd…) ale upřímně to chápu. Je to 1. série, tak se báli, aby to diváky nenudilo. Každopádně doufám, že ve 2. sérii do toho bude produkce co nejméně zasahovat a lidi se nebudou bát pořádně hrát. Dál doufám, že se na konci 2. série konečně dočkáme přímého přenosu s vyhlášením výsledků, shrnutím a zhodnocením celé série se všemi účastníky. Věřím, že jsme právě v ČR rozjeli něco, čemu začíná pořád víc a víc lidí přicházet na chuť a že se dočkáme i dalších sérií s takovou nadprůměrnou sledovaností. Podtrženo,sečteno.. na české poměry velká spokojenost. :)

3.5.2017 | 23:13:32

Filtr seriálů