Sanditon
96/100 - 17×

Sanditon

Impulzivní Charlotte se náhodou dostává ze svého maloměsta do přímořské vesničky, která se pomalu začíná proměňovat ve velké město.

VB | 2019 | Pauza
vysílání
1 sezóna | ITV | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Theo James (Sidney Parker), Rose Williams (Charlotte Heywoodová),

Charlotte Heywoodová

Charlotte Heywoodová

Hlavní postava příběhu, kolem které se točí děj. Vlivem nehody a náhody se dostává do městečka Sanditon kde poznává místní obyvatele.

Sezóny 1
2019 -

Slečna Charlotte Heywoodová je přibližně 20letá mladá dívka a je jednou z 11 dětí pana a paní Heywoodových žijících ve Willingdenu. Po dopravní nehodě, při které si vyvrkl kotník pan Parker, byla Charlotte tou, která nejvíce inklinovala k Parkerovým a stali se dobrými přáteli. Když nastal čas opustit Willingden a vrátit se do Sanditonu, nabídli se, že ji vezmou s sebou, aby se mohla koupat a co nejlépe využít mořský vzduch. Heywoodovi s touto myšlenkou souhlasili. Charlotte se tu velmi sblížila s jejich dětmi. Posléze se velmi sblížila s Tomovými sourozenci Arthurem a Dianou, kteří věčně churaví a po čase si také našla cestu k Sidneymu Parkerovi. Také se tu spřátelila se slečnou Lambeovou, která tu neměla žádného blízkého přítele, ale obě dvě našly společné porozumění a společný pohled na svět jim našel společnou cestu k jejich přátelství.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama