Scream Queens
82/100 - 99×

Scream Queens

V tomhle studentském kampusu není největší horor, když zapomenete na deadline, neuděláte zkoušku anebo se probudíte s kocovinou na stromě. V tomhle studentském kampusu řádí sériový vrah. Seriál Scream Queens napsal tvůrce hitů Glee a American Horror Story Ryan Murphy. V hlavních rolích hrají Lea Michele, Emma Roberts, Joe Manganielo, Ariana Grande nebo Nick Jonas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 40 minut


Představujeme: nová hororová komedie Scream Queens

Představujeme: nová hororová komedie Scream Queens

Premiéra prvních dvou epizod nového hororového seriálu Scream Queens, které byly výjimečně vysílány v jeden den, je již za námi a příprava titulek je v plném proudu. Abyste si ukrátili čekání, přinášíme vám plnohodnotný trailer a stručné představení seriálu.


12 0
24.9.2015

Ryan Murphy jede…

Scream Queens, nový hororově-komediální seriál z pera Ryana Murphyho, tvůrce Glee a American Horror Story, bude sledovat osudy studentů americké vysoké školy Wallace University, zejména členů nejprestižnějšího dívčího klubu na škole jménem Kappa Kappa Tau. Před dvaceti lety se totiž v sídle tohoto „sesterstva“ stala událost, která zůstala utajena, ale jejíž odkaz ožívá v podobě sériového vraha oděného do převleku školního maskota – Rudého ďábla, který o dvacet let později začíná na kampusu vytvářet pořádný rozruch. Co na to děkanka Munschová, která Kappu bytostně nesnáší a sebrala jí výsostné právo přijímat pouze členy z nejvyšších sociálních vrstev jako dříve? Nebo královna Kappy Chanel, nafintěná barbína, která všemi v okolí jen pohrdá? A co ostatní studenti? Kdo zemře první? A kdo potom? A kdo se skrývá pod tajemnou maskou Rudého ďábla?
 

Oficiální synopse prvních dvou epizod

Dívky Kappa House přibírají nové členy. Kappa House, nejoblíbenějšímu sesterstvu na škole vládne železnou rukou (v růžové rukavici) Chanel Oberlinová (Emma Roberts – American Horror Story: Freak Show, Vřískot 4). Ale když odpůrce Kappy děkanka Cathy Munschová (Jamie Lee Curtis – Halloween, Ryba jménem Wanda, Pravdivé lži) nařídí, že přijímání nových členů musí být otevřeno všem studentům, nejen elitě z bohatých rodin, přichází to pravé peklo umocněné zabijákem oděným v převleku ďábla, který začne po kampusu šířit zkázu.
 


Herecké obsazení prvních dvou epizod

V hlavních rolích: Emma Roberts (Chanel Oberlin); Jamie Lee Curtis (děkanka Cathy Munsch); Oliver Hudson (Wes Gardner); Lea Michele (Hester); Abigail Breslin (Chanel #5); Nasim Pedrad (Gigi Caldwell); Skyler Samuels (Grace Gardner); Keke Palmer (Zayday Williams); Billie Lourd (Chanel #3); Diego Boneta (Pete); Glen Powell (Chad Radwell); Lucien Laviscount (Earl Grey)

Dále hrají: Ariana Grande (Chanel #2); Nick Jonas (Boone); Niecy Nash (Denise Hemphill); Austin Rhodes (Dodger); Aaron Rhodes (Rodger); Jan Hoag (paní Beanová); Breezy Eslin (Jennifer); Jeanna Han (Sam); Whitney Meyer (Tiffany)
 

Co dál?

Nabídne nám stanice FOX klasický slasher horror obohacený o komediální prvky nebo něco úplně jiného a neotřelého? To se dozvíme již brzy. Ať už ale vznikne cokoliv, víme, že s Ryanem Murphym to bude stát za to.

Foto: FOX

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

Ojika

Tak dlouho se na tento seriál těším a to jen díky Lee Michele, kterou mám ráda z Glee… A teď jak vidím jak vypadá, tak mi to přijde hrozně vtipné.. :D

24.9.2015 | 3:20:51
IngloriousBastard

Dámy a páni toto je najšialenejšia vec akú som kedy videl, je to choré, hnusné, zábavné, nenormálne a milujem to :D

#3 Cinkitoo
24.9.2015 | 7:05:44
Cinkitoo

#2 IngloriousBastard: Díky za vystihnutí mých dojmů :D

24.9.2015 | 9:43:54
Caroline115

Máte tam chybičku…neříká, že jí cukrátka, ale vosk ze svíčky

24.9.2015 | 11:30:20
pinodtc

Prosím, bude někdo překládat titulky? Moc děkuju

24.9.2015 | 11:38:35
Daniela97

Na titulkách pracujeme, titulky k prvnímu dílu budou nejpozději zítra :)

#8 pinodtc
redaktor
24.9.2015 | 12:32:24
mrkva08

Pokud tam hraje Emma Roberts podobnou mrchu jako v Covenu (který byl mimochodem na prd), tak by to mohlo být super, protože ona je mrcha od pohledu. :D

24.9.2015 | 15:25:07
pinodtc

#6 Daniela97: Moc děkuju! Potěšilo :-)

24.9.2015 | 21:08:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama