The Simpsons (Simpsonovi)
95/100 - 317×

The Simpsons(Simpsonovi)

Příběhy žluté rodinky Simpsonů, animovaná parodie na americký středostavovský rodinný život. Homera, Marge, Barta, Lisu a Maggie znají diváci po celém světě a nekompromisní humor se brzy stal ideálem celé jedné generace. Pro americké celebrity jakéhokoliv typu se alespoň štěk v seriálu stal prestižní záležitostí, hlášky jako „D´oh“ či „meh“ jsou nedílnou součástí mluvy teenagerů a nejen hlavní postavy jsou dnes už nedílnou součástí americké popkultury. A jako jeden z mála seriálů se Simpsonovi v roce 2007 úspěšně přenesly i na filmové plátno.

USA | 1989 | Vysílá se
vysílání
29 sezón | FOX | 22 minut


Sezóna plná crossoverů (opraveno)

Sezóna plná crossoverů (opraveno)

Crossovery, neboli prolínání či křížení, v tomto případě televizních seriálů nás v prvních pár dílech této série čekají hned tři, no technicky dva a něco.


2 0
17.9.2014

1. The Simpsons vs. Family Guy

První crossover nás čeká již v první epizodě nové série s názvem Clown in the dumps. I když se to v neoficiálním obsahu dočíst nedá, do Springfieldu zavítá rodina Griffinových z Quahogu. 


Všechno špatně, zpátky na stromy:). V předešlém odstavci jsem avizoval návštěvu Griffinových do Springfieldu, ta sice proběhne, ale v první epizodě nové série Family Guye nazvané The Simpsons Guy. Všem, kteří se na Griffinovy těsili se omlouvám a na usmířenou nabízím popis epizody:

Griffinovi na road tripu přijedou do Springfieldu, kde potkají a spřátelí se s rodinou Simpsonových. Stewie bude brát lekce skateboardingu, Lois s Marge sblíží díky tomu, že mají oba idiotské manžely, Líza zjistí, že Meg hraje dobře na saxofon jako ona sama a Peter se s Homerem budou hádat, která seriálová značka piva je lepší.- Pawtucket, nebo Duff. Briana bude vytáčet Spasitelova nedbalost a Chris se přidá k Maggie při cumlání dudlíku.

Což je vidět i na promo fotkách na webu Entertainmentwe­ekly

2. The Simpsons vs. Futurama

Druhý crossover přijde v páté epizodě nové série pojmenované Simpsorama. U tohoto dílu se můžeme těšit na trošku větší provázanost, protože obě show pocházejí od stejného tvůrce. Už několikrát se v minulosti objevily postavy z jednoho seriálu v tom druhém a naopak.

Tentokrát se ale posádka Planet Expressu vydá zpátky do minulosti zabránit Bartovi udělat něco, co budoucnost neučiní zrovna růžovou.

3. The Simpsons vs. The Simpsons

Asi si říkáte co to sakra píšu za blbosti, ale v podstatě to tak doopravdy bude. Jedna ze tří částí 25. Čarodějnického speciálu bude na motivy horrorového filmu Ti druzí, ve kterém rodina bydlící v potemnělém domě nevědomky právě v tomto domě přebývá s duchy jeho bývalých obyvatel.

Simpsonovi tak v tomto díle tak potkají sami sebe v době, kdy ještě samotný seriál neexistoval a Simpsonovi byli krátkou scénkou v The Tracey Ullman Show.

Diskuze /4

Ann Taylor

Na ten třetí crossover se fakt dost těším! :D Zatím vždycky akorát byly scénky s tím, jak jsou staří Simpsonovi pohřbení hluboko pod domem, ale tohle bude dobrý.

#2 KeeperX
redaktor
18.9.2014 | 16:38:38
KeeperX

#1 Ann Taylor: a nevíš, ve kterých dílech byly? že bych je zapojil a rozšířil tu zprávu:)

18.9.2014 | 17:40:37
Jirkass

10 dní? 10 dní!

18.9.2014 | 18:32:06
radok82

Raz bolo vidiet aj starého Barta a Lízu v časti kde sa riešilo plagiátorstvo. Ale presné číslo dielu a sezóny neviem.

18.9.2014 | 21:55:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Titulky

Epizoda S29E02: Springfield Splendor

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama