Spawn
0/100 - 0×

Spawn

Legendární komiks Todda McFarlanea se po více než dvaceti letech vrací na plátna. Pod režijní taktovkou samotného autora se pokusí napravit rozporuplný dojem z předchozí inkarnace.

USA | 0 | V přípravě
žánr
Fantasy, Hororový, Komiksový

Spawn dorazil na Ednu

Spawn dorazil na Ednu

Po letech příprav se produkce nového remaku slavného Spawna konečně hýbe kupředu. Má herecké obsazení a stanovené datum premiéry, proto mu s pýchou spouštíme nový edňácký web.

5 0
1.9.2018

O nového Spawna se režijně postará jeho tvůrce, samotný Todd McFarlane. Produkci zaštiťuje studio Blumhouse, specialista na nízkorozpočtové hity s hororovou tématikou. Prozatímní herecké obsazení snímku je pak složeno z dvou áčkových herců.

Ve filmu bude Spawn vypadat jinak než v komiksech. Foto: Image Comics

Spawna si zahraje Jamie Foxx, držitel Oscara za film Ray a hvězda filmových hitů Django Unchained či Baby Driver. Twitche Williamse pak ztvární filmový Hawkeye Jeremy Renner, který po ukončení spolupráce s Marvelem přichází k undergroundovému Image Comics. O dalších postavách a jejich hereckých představitelích pak náš web bude samozřejmě informovat. Vedle novinek se zaměříme i na tvorbu postav a několikrát zavzpomínáme i na snímek z roku 1997, který Spawna poprvé ukázal světu.

Těšíte se na nový film se Spawnem? Má šanci překonat svého devadesátkového předchůdce?

Diskuze /3

PecaCZE

Zrovna jsem si říkal, určitě to nebude horší jak to první zpracování, tak poslední otázka pobavila :D. Spíš jsem doufal v nový zpracování Soudce Dredd a našel jsem, že má být seriál Judge Dredd: Mega City One a že chtějí opět, aby si zahrál Karl Urban. Je to napsaný na 2018, ale to musí být blbost.

#2 DarthRevan
1.9.2018 | 11:22:37
DarthRevan

#1 PecaCZE: Tak ta poslední otázka je trochu nadsázka :), ale najdou se i tací (včetně mě), kterejm se ten film líbil. Jinak ohledně Dredda je toho fakt málo, až bude něco víc, rozhodně ho sem přivedu, to se neboj :).

webmaster
1.9.2018 | 11:26:11
Cats

V tomhle obsazeni jsem na to fakt zvedava…a me se ten prvni film taky libil..na tu dobu to bylo slusne udelany-)))

3.10.2018 | 23:56:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů