Spawn
0/100 - 0×

Spawn

Legendární komiks Todda McFarlanea se po více než dvaceti letech vrací na plátna. Pod režijní taktovkou samotného autora se pokusí napravit rozporuplný dojem z předchozí inkarnace.

USA | 0 | V přípravě
žánr
Fantasy, Hororový, Komiksový

Spawn je podle McFarlanea temným filmem bez vtipných momentů

Spawn je podle McFarlanea temným filmem bez vtipných momentů

Komiksové filmy v poslední době sází na vtipné scény, jež odlehčují vážnější momenty a rozesmívají publikum. Snímek Spawn se tomuto neduhu vyhne a bude hrát na výrazně hororovější notu.

5 0
1.1.2019

Po svém debutu v rámci Image Comics a ne moc úspěšném celovečerním filmu z roku 1997 se Spawn již brzy vrátí na plátna. Scénář napsal sám tvůrce komiksu Todd McFarlane a slibuje řádnou drsnou podívanou. Rozhodně se nechce vydat cestou Marvelu a jeho příběhů, kde vtipných scén v poslední době rapidně přibývá, naopak jeho snímek představí velice temnou podívanou, ve které nebude nouze o pořádně brutální scény.

Simmons si na vtipy nepotrpí. Foto: Image Comics

Stopáž snímku bude zhruba dvouhodinová a McFarlane znovu připomněl, že se v žádném případě nejedná o origin ani superhrdinský film. Ala Simmonse v příběhu uvidíme už po paktu s pekelnými silami a jeho návratu na Zemi. Snímek má samozřejmě erkový rating a produkčně jej zaštiťuje studio Blumhouse Pictures, jež stojí za úspěšnými filmy Happy Death Day, Insidious či Paranormal Activity.

Snímek by měl brzy získat datum premiéry. Kdy se jej dočkáme?

Diskuze /1

RagnarokCzD

To všechno zní jako přesně něco na co dospělí fanoušci komixů čekaj … teď jen pozor na přehnaný očekávání. :-/

3.1.2019 | 15:15:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů