Stalker
96/100 - 40×

Stalker

Psychologický thriller, který nás zavede na policejní okrsek v Los Angeles, kde dva detektivové řeší případy stalkerství.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS | 40 minut


Co teď bude s Beth? A dostane seriál druhou sérii?

Co teď bude s Beth? A dostane seriál druhou sérii?

Pokud jste jeden z fanoušků, který doufá, že seriál dostane druhou řadu, tak v doufání nejste sami – tvůrce seriálu Kevin Williamson čeká se zatajeným dechem též. A taky se pro TV Line rozpovídal o tom, co bude teď s Beth? A dostane tedy seriál druhou sérii? Odpovědi na tyto otázky naleznete uvnitř článku.


9 0
2.5.2015

Na konci této epizody to byla opravdu velká úleva, když je teď Ray mrtvý. Jsme zvědaví, jestli tato traumatická událost bude mít psychologický dopad na Beth nebo na tým?

Beth je nyní bezradná: Kdo je? Vrátí se ke své staré identitě? Nebo nadále zůstane Beth? Kým dřív byla? Ona ani netuší co je. Je ztracená a uvidíme ji, jak se bude snažit přijít na všechno. Dokonce se sama sebe ptá, jestli zůstane ve speciálním týmu. Možná bude potřebovat nějaký čas volno. Co její budoucnost? Beth je na rozcestí.


Jaké je budoucnost seriálu pro další rok?

Musím mít naději, že ano? Nemůžete vstávat z postele, pokud nemáte aspoň malou naději. Cokoliv je možné. Nejsem typ člověka, který jen sedí a poslouchá. Sedíte v místnosti s partou spisovatelů po celý rok, a ležíme v podkladech pro druhou sérii.

Celý rozhovor najdete na webu TVLine.com.

Diskuze /1

Denko069

typ* :-)

2.5.2015 | 18:20:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!