Star Wars: Tales of the Jedi (Star Wars: Příběhy rytířů Jedi)
81/100 - 37×

Star Wars: Tales of the Jedi(Star Wars: Příběhy rytířů Jedi)

Chybí vám seriál Star Wars: The Clone Wars? Tak to jste tady velice správně. Dave Filoni ve svých vlastních poznámkách našel pár nedovyprávěných příběhů, které nám budou vyprávěny skrze nový seriál. Dojde na známé postavy, jejichž minulost je zahalena stínem.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 15 minut
žánr
Akční, Animovaný, Fantasy

Jaké příběhy nabídne Tales of the Empire?

Jaké příběhy nabídne Tales of the Empire?

Dva příběhy, dva osudy. Studio Lucasfilm tentokrát sáhlo po Morgan Elsbeth, dobře známé postavě ze seriálu Ahsoka. V druhé části seriálu dostane přednost Barriss Offee, u níž na uzavření příběhu čekáme již od páté řady seriálu The Clone Wars. Pojďme si postavy představit.

8 0
6.4.2024

Stejně jako minulý rok budeme i nyní sledovat dva velké příběhy dvou velkých postav. A tvůrci tentokrát udělali skvělý výběr. Chtějí dovyprávět příběh Barriss Offee, nad kterým visí velký otazník. U druhého příběhu se vydáme k počátku Morgan Elsbeth, neboť o její minulosti toho víme velice pramálo. Nyní vám představíme obě postavy, pakliže vám nějaký ze seriálů unikl.

Barriss Offee

Bývalá padawnka mistryně Luminary Unduli, kterou jsme poznali během Epizody II a posléze v seriálu Star Wars: The Clone Wars//. Barriss si získala velikou přízeň u diváků, protože dostala v animovaném seriálu opravdu velký prostor a tvůrci dali postavě patřičnou hloubku. Měla blízko k Ahsoce Tano, se kterou spolupracovala na několika misích, např. o i v druhé bitvě o Genosis. Jak Klonové války pokračovaly, Barriss nesouhlasila s nasazením Jediů do války, neboť se z bývalých ochránců míru stali spíše generálové a vojáci Republiky.

Těsně před koncem Klonových válek je Barriss odsouzena za vlastizradu a od té doby se po ni slehla zem. Dlouho se spekulovalo, jaký osud ji vlastně potkal, když se k moci dostalo Galaktické Impérium. Dave Filoni nám ale nikdy nedal jasnou odpověď. Barriss bude věnován celý jeden příběh, vidět bychom ji měli ve třech epizodách, kde budeme sledovat její cestu od páté sezóny The Clone Wars až do doby, kdy se stane Inkvizitorem.

(Jaké příběhy nabídne Tales of the Empire? Foto: Disney+)

Morgan Elsbeth

Postava, která ještě nemá tak dlouhou historii jako Barriss. Morgan Elsbeth jsme poprvé viděli v seriálu Mandalorian, větší úlohu přesto sehrála v nedávném seriálu Ahsoka. Jedná se o dathomirskou čarodějnici, která umí ovládat Sílu. Má velice blízko k velkoadmirálovi Thrawnovi, pro kterého byla schopná udělat naprosto vše.

V seriálu Ahsoka se právě pokouší najít svého dlouholetého mistra, který se ztratil těsně před začátkem Občanské války proti Impériu. Výlet do nové galaxie se ji ovšem stane osudným. V seriálu Tales of the Empire budeme sledovat její počátky, jak se seznámila s Thrawnem a její následné přidání k Impériu. Je dobře, že se tento příběh dozvíme přímo z animovaného seriálu. Vše mohlo skončit i u nějaké kánonické knihy, která by se později, jak je dobrým zvykem, stejně popřela.

Seriál odstartuje už 4. května 2024 hned po seriálu Star Wars: The Bad Batch.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů