Star Wars: Young Jedi Adventures
53/100 - 3×

Star Wars: Young Jedi Adventures

Chyběl vám seriál ze světa Star Wars pro ty nejmenší? Máte ho mít. Společně s mistrem Yodou se vydáme do období Vrcholné Republiky, kdy je mistr zodpovědný za jednu určitou skupinku ratolestí. Ta společně zažívá svůj výcvik a doufá, že se jednou stanou plnohodnotnými je­dii.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 12 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Fantasy

Seriál konečně zkusí štěstí s knižními postavami, na koho se můžeme těšit?

Seriál konečně zkusí štěstí s knižními postavami, na koho se můžeme těšit?

Konečně je to tady. Naši noví hrdinové jsou sice sympatičtější, ale proč nevyužít nějaké známé postavy z knižních a komiksových titulů? Tvůrci se konečně odhodlali k tomuto kroku a představí nám ve dvou dílech tři důležité postavy, které čtenáři Vrcholné Republiky dobře znají.

1 0
14.10.2023

Celý koncept první řady je malinko podivný. Stanice Disney+ vydá vždy určitý balík epizod. Máme za sebou dvě várky a ještě dvě nás čekají. A podle nejnovějších zpráv se máme na co těšit. Tvůrci se do této chvíle soustředili pouze na nové postavy. A i když se děj odehrával z období Vrcholné Republiky, prakticky to z celé show ani nepoznáte.

(Seriál konečně zkusí štěstí s knižními postavami, na koho se můžeme těšit? Foto: Disney+)

To se ale teď změní, nebo nás čekají dvě cross-overové epizody, kde se objeví známé postavy z knih. V epizodě Charhound Chase se objeví možná jeden z nejdůležitějších padawanů knižní série – Bell Zettifar (Marcus Scribner). Nebude chybět ani jeho věrná ohařka Ember a samozřejmě i mistr Loden Greatstorm (Matthew Yang King). Ten, kdo zná první knihu s názvem Světlo rytířů Jedi, tak jistě tuší, že události této epizody se budou odehrávat stoprocentně před první knihou.

Bella bude především obdivovat Kai. Loden se zase setká s mistryní Ziou, se kterou mají společnou minulost. A co druhá cross-overová epizoda? Díl Stuck in the Muck nám představí Estala Maru (Liam O’Brien), kterého známe spíše z komiksových sérií (vidět jsme ho mohli například v knize Beze strachu). Estala ale nebude tím nejdůležitějším na celé epizodě. Konečně se podíváme na Maják Hvězdosvit, jednu z nejmodernějších vesmírných stanic, kolem které se točí celá románová trilogie.

Co říkáte na tyto novinky?

Zdroj: IGN.com

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů