Stitchers
88/100 - 76×

Stitchers

Vzpomínky nikdy neumírají. Tímto heslem se řídí tajná organizace, která využívá své členy, aby se napojovali na vzpomínky mrtvých lidí a pomohli jim tak odhalit, kdo je zabil. Jednou z členek je i mladá Kirsten, hlavní hrdinka seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 45 minut
hrají
Allison Scagliotti (Camille Engelson)

Titulky k epizodě Stitcher in the Rey

Titulky k epizodě Stitcher in the Rey

Po týdnu pro vás opět máme české titulky, tentokrát už k páté epizodě, které naleznete v profilu zmíněné epizody. Překladatelský tým pracoval ve složení @zlatodeni a @sara5656. Po zhlédnutí můžete samozřejmě díl ohodnotit, či o něm diskutovat.

7 0
2.7.2015

Diskuze /2

sara5656

Ahojte všichni, píšu vám sem kvůli (možná nepříjemné) události. Jak asi všichni víte, titulky vychází ve středu, v den, kdy já je ještě překládám a předávám na korekturu. Bohužel, dnes navečer odjíždím na týden na horskou chatu, kde není jak internet, tak v podstatě ani signál na mobil, takže není šance, že tam titulky budu moct udělat. Navíc mě čeká 8 hodin tanečního tréninku denně. Musíte si teda na titulky počkat do pondělí, kdy je přeložím a předám korektorovi. Omlouvám se tímto směrem a doufám, že to všichni nějak překousnete. Díky za pochopení:)

5.7.2015 | 14:25:37
xrfasa

Díky za info :-)

12.7.2015 | 20:23:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama