Stitchers
88/100 - 74×

Stitchers

Vzpomínky nikdy neumírají. Tímto heslem se řídí tajná organizace, která využívá své členy, aby se napojovali na vzpomínky mrtvých lidí a pomohli jim tak odhalit, kdo je zabil. Jednou z členek je i mladá Kirsten, hlavní hrdinka seriálu.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Freeform | 45 minut
hrají
Allison Scagliotti (Camille Engelson)


Říjen se Stitchers?

Říjen se Stitchers?

Stanice ABC family přišla s prohlášením, které určitě potěší všechny diváky, už tak poznamenané poněkud dramatickým koncem první série. V nespecifikovaném říjnovém datu nás totiž čeká halloweenský speciál! Ukázku k zmíněnému dílu naleznete uvnitř článku.


17 0
5.9.2015

Prohlášení režiséra seriálu Stitchers, Jeffreyho Schechtera, určitě potěší nejednoho fanouška – další díl nás totiž čeká už v říjnu!

Pro všechny fanoušky Camerona máme také příjemnou zprávu – zmíněná postava se v díle také objeví, zatím však není úplně jasné, zda halloweenská epizoda bude navazovat na první sérii. Dle vyjádření režiséra se však zdá, že o tom diváci nebudou mít jasno, alespoň dokud neuvidí první díl druhé série, který nás pravděpodobně čeká začátkem jara.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

sandokan555

sice speciali(vianocne kecy o tom prechlastanom cervenonosom zmrdovy, pripadne amicky den nezavislosti, alebo prave halloween) nemam rad ale tento si rad pozriem.

5.9.2015 | 21:18:12
Key**

Zdravím, ráda bych se zeptala jak to vypadá s titulky k této epizodě? děkuji :)

25.10.2015 | 21:24:11
Moosie

Zdravíčko, na titulcích se už začalo pracovat, skoro to máme, jen se to přes týden docela táhne, protože se nám nedaří sehnat překladatele, takže musíme překládat sami – a přes týden je toho docela dost. Jak to bude, hned to sem hodím :)

redaktor
27.10.2015 | 21:19:10
Terkaas

Ahojda, prosím vás, kde se dá stáhnout díl Halloween special..? Hledala jsem na Uloz.to, Webshare ale nikde jsem ho nemohla najít .. :( Titulky mám, ale seriál nikde :( Prosím poraďte :)

1.11.2015 | 10:14:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !