Strange Empire
60/100 - 2×

Strange Empire(Strange Empire: Rise of the Women)

Je rok 1896 v Janestownu na hranicích Alberty a Montany. Skupina žen se o sebe musí postarat sama, když jsou jejich muži zavražděni.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBC | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Western
hrají
Cara Gee (Kat Loving), Melissa Farman (Rebecca Blithely), Tattiawna Jones (Isabelle Slotter), Aaron Poole (Kapitán John Slotter), Michelle Creber (Kelly), Matreya Scarrwener (Robin), Terry Chen (Ling), Anne Marie DeLuise (Mrs. Briggs), Ali Liebert (Fiona Briggs), Marci T. House (Ruby Slotter), Joanne Boland (Morgan Finn), Christie Burke (Miss Logan), Bill Marchant (Dr. Thomas Blithely), Teach Grant (Franklyn Caze), Mike Dopud (Red)
redaktoři
Lucie.8

Kat Loving

Kat Loving

Silná, nebojácná žena se smyslem pro spravedlnost.

Sezóny 1
2014 - 2015

Kat je poloviční indiánka, vychovaná svým otcem na Velkých pláních. Chce si společně s manželem založit ranč, kde by mohli hospodařit. Sen o vlastním ranči se ale rozplyne ve chvíli, kdy Jeremiah zmizí během masakru mužů z konvoje. Kat Lavingová je silná, vášnivá žena se smyslem pro spravedlnost. Navzdory době, ve které žije, věří, že žena je rovna muži a nemá problém to dokázat. Přes tvrdou skořápku má i jemnou stránku. Společně s manželem se ujali čtyř sirotků, o které se stará jako o vlastní.

Foto: CBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů