Strange Empire
60/100 - 2×

Strange Empire(Strange Empire: Rise of the Women)

Je rok 1896 v Janestownu na hranicích Alberty a Montany. Skupina žen se o sebe musí postarat sama, když jsou jejich muži zavražděni.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBC | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Western
hrají
Cara Gee (Kat Loving), Melissa Farman (Rebecca Blithely), Tattiawna Jones (Isabelle Slotter), Aaron Poole (Kapitán John Slotter), Michelle Creber (Kelly), Matreya Scarrwener (Robin), Terry Chen (Ling), Anne Marie DeLuise (Mrs. Briggs), Ali Liebert (Fiona Briggs), Marci T. House (Ruby Slotter), Joanne Boland (Morgan Finn), Christie Burke (Miss Logan), Bill Marchant (Dr. Thomas Blithely), Teach Grant (Franklyn Caze), Mike Dopud (Red)
redaktoři
Lucie.8

Rebecca Blithely

Rebecca Blithely

Podivínská lékařka a zosobnění zvědavosti.

Sezóny 1
2014 - 2015

Rebecca byla jako dítě umístěna do ústavu pro choromyslné, protože se svým vlastním rodičům zdálo její chování divné. Tam si jí všimnul doktor Thomas Blithely, který se jí spolu s manželkou Emily ujal. Vychovali ji jako dceru a doktor učil Rebeccu medicíně. I když není akreditovanou lékařkou, je schopný chirurg a vyzná se ve fungování lidského těla. Chová se často podivně a chladně, mimo očekávání svého okolí. Přesto touží po lásce a společnosti.

Foto: CBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucie.8

Super postava, místy mi připomínala Kůstku ze Sběratelů kostí.

webmaster
24.2.2021 | 16:53:16

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů